Příspěvky uživatele - 100.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řízkování oleandru, 8.3.2014
Dobrý den, rád bych se zeptal, zda je teď vhodná doba na množení oleandru řízky. Mám vytahaný a nevzhledný oleandr (dostal jsem ho) a chci ho ještě teď ořezat. Z větví bych si chtěl udělat řízky, nevím, zda to ale má teď smysl. Někde jsem četl, že... celý příspěvek >
Seříznutí kosiště - ano, nebo ne?, 24.5.2013
Díky za odpověď.  Tak snad ji seříznu dobře. Petr
Seříznutí kosiště - ano, nebo ne?, 24.5.2013
Dobrý den, právě jsem si koupil kosu a řeším, jestli se u kosiště, ke kterému budu kosu přidělávat objímkou se šrouby, má seříznout konec, a na jaký úhel. Vím, že když se nasazovala kosa pomocí objímky a klínků, že se kosiště seřezávalo. Tady nevím,... celý příspěvek >
Plevel v novem travniku, 10.9.2012
Pred shruba 6 tydny jsem zasel travnik na nove dovezenou zeminu. Samozrejmne travnik neni dokonaly a navic je v nem spousta plevelu. Tak jsem pred 10 dny znovu dosazoval travu. - muzu pouzit bofix i na takto mladou travu? - neskodi bofix tujim?... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika