Příspěvky uživatele - 34.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnojení révy, 27.6.2011
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, čím je dobré hnojit révu. Bydlíme v naporosto nevinařské oblasti, téměř podhůří, takže mi strejda od Břeclavi dal jenom větvičky zapíchlé do substrátu, dostala jsem jich celý kýbl, ale většina vymrzla, asi pět jich... celý příspěvek >
Papriky zrání - začátečník, 27.6.2011
Dobrý den, prosím moc o radu, kterak poznám, že je paprika zralá. Mám papriky v nádobách a semínka byla směs barev. Teď mám už některé poměrně dlouho celkem velké, ale tím, jak je to směs, tak nemám jistotu, jestli je paprika už zralá, protože je... celý příspěvek >
UV lampa pro bazén, 27.6.2011
Krásný den, chtěla jsem se zeptat na zkušenosti s UV lampou pro čištění vody v nadzemních bazénech. Vzhledem k tomu, že používáme vodu ze studny, tak množství chemie, které bazén spolkne se mi zdá poněkud příliš. Četla jsem někde, že se voda dobře... celý příspěvek >
Paprika California, 24.6.2011
Už si to píšu do kalendáře na příští rok, ráda si nechám poradit. Máme použitelnou zahradu druhým rokem, předtím jsem zahradničila jen na horách a to nebylo ani na rajčata ani na papriky, tak se učím :-) Děkuji za ochotu a rady Petra
Paprika California, 22.6.2011
Mirku a poradíte prosím, nějakou odrůdu do květináčů, na příští rok? Děkuji Petra
Paprika California, 22.6.2011
Tak paprika roste docela vesele, zatím jsem ani folii nedala, od těch kamínků je vedro asi až až navíc je to na jižní zdi, takže jedna paprička už je cca 10 cm. Jen já zahradník začátečník netuším kdy se pozná, jestli je zelená, červená, žlutá nebo... celý příspěvek >
Paprika California, 23.5.2011
Krásný den, chtěla jsem se jen zeptat, koupila jsem si směs semínek california wonder, protože na sáčku bylo uvedeno, že jsou vhodné pro polní pěstování. Teď je mám na okně, některé už nasadily květy. Chci je dát do nádob k jižní zdi na oblázkovou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika