Příspěvky uživatele - 75.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou odrůdu meruňky zvolit na vysočinu, 14.3.2014
Asi proto, že jsem měla na kontejnery vždy štěstí, byly to starší stromky, které se mi krásně rozrostly a doba čekání na úrodu se zkrátila. Prostokořenným stromkům se ale nevyhýbám.
Jakou odrůdu meruňky zvolit na vysočinu, 13.3.2014
Děkuji, zas jsem o něco chytřejší, tak teď pátrám po vhodné meruňce na trhu, docela bych brala v kontejneru, nějaký silnější stromek, našla jsem zatím jen docela pěkný stromek goldrich na zelené ryngli, nevím však ,jaká tato odrůda je, stále ale... celý příspěvek >
Jakou odrůdu meruňky zvolit na vysočinu, 8.3.2014 Obsahuje fotku
Velmi děkuji. Myslíte, že mohu zkusit Bergeron na myrobalánu? Nepomrzne? Kioto2013 nepomrzla, kvetla tak, že krásně postupně otvírala květy.  Ve stejnou dobu jako broskvoň Cresthaven.I v loňském dlouhém deštivu, došlo k opylení. Mám místo jen na... celý příspěvek >
Jakou odrůdu meruňky zvolit na vysočinu, 6.3.2014 Obsahuje fotku
Smutný příběh Kioto (4 roky) podnož Montclar, půda těžká humózní, vlhká, jílovitá v 500 mnm jihozápad, jižní Plzeňsko.Jsme začátečníci, chemickou ochranu neovládáme, kmínek praskl, prvních chutných plodů jsme se dočkali, ale... Přesto to chceme... celý příspěvek >
Poznáte tuto starou odrůdu?, 24.10.2012
Tak to nevím, vlastníme čtyři roky. Strom mi přišel starodávný možná i proto, že byl původně zanedbaný, zahoustlý, převislé a někde proschlé větve, drolící se kůra samý lišejník, malá jablka samý červík a strup. Děkuji Vám za informace, Idared to... celý příspěvek >
Poznáte tuto starou odrůdu?, 23.10.2012
A jak to stáří nejlépe poznám? Počítám, že podle letokruhů  to nebude. Průměr kmene je odhadem asi 25 - 30 cm, ale já nemám dobrý odhad, o víkendu můžu změřit obvod. 
Poznáte tuto starou odrůdu?, 23.10.2012
Ha, ha  moc Vám všem děkuji, já totiž ani nevím, že Pontojské je nějaká vzácnost, starý strom u stoletého starého stavení je pro mě automaticky stará odrůda, ale ono to tak není.  A obrázky se mi zdály podobné. Teď alespoň vím, co mám na... celý příspěvek >
Poznáte tuto starou odrůdu?, 23.10.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, také se snažím poznat odrůdu staré  jabloně, kterou se rodina po ochutnávce rozhodla zachovat. Sklízíme v říjnu, rodí pravidelně. Chutná sladce i kysele, dužina je bílá, tuhá. Slupka jde vyleštit. Jablíčka se při ochutnávce prosadila,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika