Příspěvky uživatele - 245.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari sekačka, 13.7.2020
Podle technické dokumentace a prodejce Vari patří k pohonu pojezdu této sekačky řemen Optibelt AVX rozměru 10 krát 710, já jsem v obchodě s řemeny koupil o 10 milumetrů kratší, to znamená rozměr 10 krát 700 už nevím jaké značky, asi na značce ani... celý příspěvek >
Sekačka lištová LSE-120 od Vari reform, agria, koppl, 13.5.2012
BSC, ferari to je stejné.
Sekačka lištová LSE-120 od Vari reform, agria, koppl, 12.5.2012
Zkuste se podívat na stroje firmy BCS (třeba BCS 730 Aktion),cena lehce dražší než Vari.Na stránkách naše traktory v sekci jednoosé tuto značku někdo vlastní a chválí a prohlédněte si i nějaká videa na yotube.
Nářadí zn. Berlan, 13.6.2011
Tuto štípačku jsem v březnu koupil, naštípal jsem s ní asi 2 metry borovice, ale při štípání tvrdého dřeva praskl svár a štípačka se trochu zkroutila.Reklamace proběhla bez problémů, poslali na své náklady autodopravu, která štípačku odvezla do firmy... celý příspěvek >
Dakr FD-3, 24.12.2009
Podívejte se na tuto stránku. Jsou tam zajímavá videa strojů BSC.Nové lištové sekačky už nemusí obsluhovat dvě osoby jako u MF70,ale každopádně před nákupem vyzkoušet oba druhy sečení a pak se rozhodnout.Každému vyhovuje něco jiného.
Dakr FD-3, 23.12.2009
zadejte do vyhledavače třeba BCS 730 Aktion a myslím, že si každý vybere co potřebuje.Ceny trochu nad Vari, ale žádná odstředivá spojka a silnější motory.Do jara na přemýšlení času dost, tak se neukvapte.Ceny si nechte ze some poslat na mail.Pro... celý příspěvek >
DSK317 - repase, 18.11.2009
U Vari s odstředivou spojkou se dá brzdit motorem.Já myslel, že po ubrání plynu při jízdě z kopce se spojka rozpojí a jediná možnost brzdění je brzdy vozíku.
Jaký stroj si koupit k údržbě zahrady 3.000m a luk 7000m2?, 1.8.2009
Pro pana 003.166 Taky jsem o tom s jehňaty uvažoval, ale sníme tak dva kusy za rok a co se zbytkem.Existují nějaká jatka, které ovce bez problémů vykoupí, nechce se mi je prodávat po jednom na inzerát. Nejsou už v prosinci přerostlá, nejlepší... celý příspěvek >
Zahradní traktůrek nebo jednoosý malotraktor?, 28.11.2008
Koukněte se na Agzat, má aktivní vývodové hřídele.Když koupíte redukci, připojíte všechno nářadí od Vari určené k malé převodovce.Stačí tedy jen jedna převodovka, která nemá šnekový převod jako Vari - další plus pro Agzat.Ale budete muset měnit kola... celý příspěvek >
Lištová sekačka Agria 2300R, 19.6.2008
Na konci roku 2007 byla definitivně ukončena výroba sekačky MF70.
Lištová sekačka Agria 2300R, 8.5.2008
Tady se v jednom příspěvku píše, že MF70 je dražší než Agria 2300R. To se mi nechce věřit. Znáte někdo ceny (pozor rozlišovat cenu se sekacím ústrojím a bez).
Bubnová kontra lištová sekačka - výhody a nevýhody?, 3.5.2008
Nevíte jakou svahovou dostupnost má MF70 s motorem KAMA?
Bubnová kontra lištová sekačka - výhody a nevýhody?, 2.5.2008
Má někdo zkušenost s novou lištovou sekačkou MF70 (motor diesel KAMA)
MT 7 Uni, 27.4.2008
Mohl by jste napsat k vaší přestavbě nějaké podrobnosti (typ a značka motoru, řešení spojky, dělal jste to sám nebo nějaká firma). Co plánujete se starým dvoutaktem? Předem díky za informace.
MT 7 Uni, 16.3.2008
A zkoušel jste to v Agrotestu Jičín tel.493 523 864, tam přestavují Uni a dávaji motor Kama diesel za 18000Kč.Taky jsem o tom uvažoval.  Koupil jsem úplně nové UNI v roce 2006 (rok výroby 1997,poslední kus na skladě s motorem Jikov) tak ten... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika