Příspěvky uživatele - 117.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak a kdy stříhat hortenzie?, 9.10.2015
Dobrý den s tím vším co píšete souhlasím až na to, že jestli budou velké mrazy tak se asi květů nedočkáte, protože právě ty květní pupeny zmrznou, mám hortenzie už leta a teprve tento rok kvetly, protože byla mírná zima a to jsem je balila a dělala... celý příspěvek >
Tůje začínají reznout, 9.10.2015
To je v tuto dobu normální, keře se tím pročištují, to samé dělají rhododendrony a jehličnaté stromy, s tím dřevěným popelem si nejsem moc jistá, že děláte dobře, protože tyto keře většinou moc vápno nemilují a v popelu je obsaženo, letos je opad... celý příspěvek >
Neznámá kytička, 27.5.2015
Dobrý den nemohl by to být snědek chocholičnatý?
Kopa drobnych vetvi a odrezku jako ukryt slimaku?, 27.5.2015
Dobrý den, jestli chcete aby se Vám tam nastěhovali myši a nebo nějaká ta krysa tak to tam dávejte ale jinak ne ježek se o sebe postará sám a nějaké přikrmování není potřeba a jinak ještě než ježek jsou lepší slepýši, kteří ale jsou pochoutkou pro... celý příspěvek >
Šindel, 22.4.2015
Dobrý den, stačí papírová lepenka a přibít alespoň tak to dělá můj syn a to je pokrývač.V
Z čeho živý plot do těchto podmínek, 2.4.2015
Dobrý den, proč nezkusíte pámelník, rychle roste, nenamrzá a na půdu je nenáročný, sice se musí střihat ale to všechny keře, které budete chtít mít v určité výšce.Jarka
Květiny do truhlíku na jižní okno, 13.3.2015
Dobrý den, pelargonie jsou sice hezké ale je lepší když je sesadíte ještě s jinými druhy a truhlíky si kupte raději samozavlažovací a velký výběr rostlin je v Pražské tržnici v Holešovicích.Jarka
Čmelík, 17.1.2015
Zkuzte DIffusil H 92-M.V
Jak se zbavit včel?, 14.1.2015
Bude to asi jak píšete, zůstává tam asi starý včelí vosk a ten je každý rok přiláká, jsou vždy na stejném místě, to je za dřevěnou okenicí a ve staré fasádě, která je dělaná s heraklitu, který je pobitý rabickou a nahozený, budu to asi muset celé... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 13.1.2015
Včely jsou to určitě, protože už jsem párkrát dostala žihadlo a bydlí za dřevem, z kterého je udělaná falešná okenice, přitom v létě je tam kolem padesáti stupňů, protože tam svítí slunce.V.
Jak se zbavit včel?, 13.1.2015
Dobrý den, včely se mi vrací každý rok na stejné místo na chatě, nechci je vyhubit ale potřebovala bych poradit nějaký prostředek, který by je odradil ale nezahubil, budou to asi nějaké lesní včely, protože přilétají pravidelně už spoustu let a na... celý příspěvek >
Biozahrada?, 6.11.2014
Úplně s Vámi souhlasím, myslím si, že člověk přírodě spíš škodí a bohuželsi to v mnoha případech vůbec nepřipouští.Jarka
Houba na Azalkách, 4.7.2014
Já pouze otrhám napadené lístky nebo ostříhám větvičky a ničím nestříkám, napadení není nikdy moc velké.Jarka
Písková filtrace na rybník - ano či ne?, 12.5.2014
Mám 5 let rybník o obsahu cca 15 000 l vody... vyzkoušel jsem vše možně... od dělané filtrace..přes koupenou od Heissnera až po přírodní čištění a marně... Poslední pokus je že bych chtěl zkusit čistit vodu pískovou filtrací... v rybníku mám pouze 6... celý příspěvek >
Jetel, včely, děti, pes, 27.2.2014
Souhlasím stím, že jetel je plazivka a čím častěji trávník sekáte podporujete vlastně jetel v růstu, protože ten se nejdřív vzpamatuje, zkuste omezit sekání a nechat přerůst trávu a jetel se sám oslabí a děti nenechat běhat naboso.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika