Příspěvky uživatele - 190.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je to prosím pravá aloa, 25.2.2014
Děkuji za reakce.
Je to prosím pravá aloa, 24.2.2014 Obsahuje fotku
Může mi prosím někdo poradit, mám sazeničku pravého aloe?Děkuji.
Neznámá kytka, 19.11.2011 Obsahuje fotku
Děkuji za reakce, jak kytička voní, bohužel neví, je to focené u kamarádky, fotku posílám ještě jednu, moc děkuji za odpovědi, Anna
Neznámá kytka, 18.11.2011 Obsahuje fotku
Poradí prosím někdo, co je to za kytičku, děkuji
Zná někdo název keře?, 16.11.2010
Tak jsem vyrazila, sehnala,zasadila, v zahradnictví mi poradili sestříhat až na jaře, tak teď budu čekat a doufat že nezmrzne.
Pozná něko keřík?, 14.11.2010 Obsahuje fotku
Pane Stanislawe, mohlo mě napadnout že se tomu keři se nadarmo neříká ptačí zob.U nás se ptáčkům náramně daří, máme jich na zahradě spoustu, od maličkých až po ty velké.Mohli by ptáčci se postarat o víc takových keřů, děkuji,Anna
Pozná něko keřík?, 13.11.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, na naprosto nevhodném místě mi vyrostl keřík, je li to vůbec keř.Foceno je to dnes, tak že bude asi stále zelený.Možná že to bude jenom plevelná rostlina, ale i přesto bych chtěla vědět co to vlastně je.Děkuji za všechny příspěvky.Anna
Zná někdo název keře?, 3.11.2010
Děkuji, zítra vyjedu a začnu se ptát, snad ji seženu, díky moc a hodně pěstitelských úspěchů, Anna
Zná někdo název keře?, 3.11.2010
Dobrý den, já jsem svůj názor na kolkwitzii nezměnila, pořád se mi moc libí, myslím že těch pár týdnů, kdy kvete stojí za to dát si ji do zahrady, je hodně keřů které po odkvětu nevypadají nic moc.Musím souhlasit, že keř který jsem vyfotila není asi... celý příspěvek >
Zná někdo název keře?, 2.11.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, tak jsem si vyšla tentokrát na podzimní procházku, abych zjistila jak keř kolkwitzie, který jsem vyfotila v létě, když kvete, jak asi vypadá teď na podzim.Výsledkem je rozčarování, opravdu se mi moc nelíbí, jako solitér bych si ho do... celý příspěvek >
Zná někdo název keře?, 28.10.2010
Keř byl focen začátkem července, název je správný už podle listů, moc děkuji za odpověď, Anna
Zná někdo název keře?, 28.10.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, na jedné letní procházce jsem u jedné malé záhrádky viděla tento krásně kvetoucí keř, moc se mi líbí, ale bohužel název... název nevím.Jestli někdo znáte název, aspoň český, byla bych moc ráda.  Děkuji Anna
Název rostliny, 21.10.2010
Nikdy mě nenapadlo přičichnout si k ní, zrovna mi zase kvete, tak sem si čichla.Máte pravdu... smrdí dost. :-) .
Název rostliny, 21.10.2010
Moc děkuji za rychlou odpověď.   :-)
Název rostliny, 21.10.2010 Obsahuje fotku
Tak krásně mi už po několikáté vykvetla tato pokojová rostlina, bohužel neznám název, poradí někdo,   děkuji                      ... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika