Příspěvky uživatele - 136.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pergola - krb a gril, 27.6.2014 Obsahuje fotku
tak se nakonec dílo podařilo.
Zahradní krb a pergola - stavba svépomocí, 24.2.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o rady v návrhu krbu na grilování. Spodní část se stolem bude betonová s obkladem břidlicí, stěny grilu z šamotových cihel a horní část s komínem asi betonová. Krb bude stát u stěny uvnitř pergoly, proto musím než dosáhnu výšky... celý příspěvek >
Pergola - krb a gril, 3.2.2014
děkuji za info. Dělal jste ten průduch (zrcátko) před vstupem do komínu? Při vstupu do ohniště 70x70cm vychází opravdu ten komín 30x30cm.. kd plocha ohniště se rovní ploše komínu x 6
Pergola - krb a gril, 16.1.2014 Obsahuje fotku
rob
Pergola - krb a gril, 16.1.2014 Obsahuje fotku
obr
Pergola - krb a gril, 16.1.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, na podzim jsem postavil rám pergoly a na jaře bych rád pokračoval stavbou zahradního grilu a následně střechu a ostatní dodělávky. Grli chci postavit uvnitř pergoly nelepený na zadní stěnu. Proto ho potřebuju udělat tak aby nezabíral... celý příspěvek >
Nález na trnkách, 29.5.2013
na jedné zahradě mám to samé a taky nevím co s tím. Ani ty stromy moc trnek nemívají. Budu rád za info.
Vinná réva na západní stranu, 16.5.2013
a jak máte řešené uhycení vína na zeď. samo to držet nebude :-). Natáhnout nějaké lanka? udělat takovej rošt jako bývá na pergolách? dřevěnou lať v několika urovních?
Vinná réva na západní stranu, 15.5.2013 Obsahuje fotku
lepší fotku nemám
Vinná réva na západní stranu, 15.5.2013
moravská brána v okoli Hranic na moravě. (300 mnm)
Vinná réva na západní stranu, 15.5.2013
Dobrý den, mám postavenou opěrnou zídku délky cca 12m a výšky 1,5-1,7m (beton) která je orientovaná na západní stranu osluněnou až do cca 9 hodin večerních. Chtěl bych ji nechat porůst vínem převážně proto aby byla ozeleněná. Původně jsme chtěli... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika