Příspěvky uživatele - 81.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Původní staré švestky, 13.5.2013
Původní staré švestky To víte, že to zkusím. I jinou metodou. Já se tak lehce nevzdávám.  A Vaše švestky? Možná máte výhodu čisté lokality- což by se rovnalo skoro zázraku-, ale vše je možné. Já toto štěstí nemám a oststní v naší lokalitě... celý příspěvek >
Extremni roubovaci experimenty, 13.5.2013
Extrémní roubovací experimenty Proč extrémě. Za doby před rokem 90, jsme létali do Bulharska a odtud dovezli spoustu broskvoňových pecek. Ňekteré nestály za nic, ale mnohé ukázaly velmi pěkné a chutné ovoce. Nebyl jsem nikdy tohoto příznivcem,... celý příspěvek >
Původní staré švestky, 13.5.2013
Původní staré švestky Toto není tvrdá peckovina. A co se týče vymakané stratifikace- jedna z nejlepších je z vatic, kde se stratifikují BSB-čka, ktterá mají zatraceně tvrdší charakter. Bez stratifikace velmi snadno přeléhají. A tahle metoda se mi... celý příspěvek >
Topking, 13.5.2013
Topking Omlouvám se pan Miloš Vysloužil. Hledal jsem všude Top 2000, ale nemohl jsem ji nalézt, a tak jsem si skoro už myslel, že je to bouda. Nicméně jsem zavolal jednomu pacientovi z UKZUS, a bylo mé sklerotické osobě sděleno, že Top 2000... celý příspěvek >
Topking, 13.5.2013
Topking Neznám, ale rád bych zkusil. Wendy
Nemoc novych hrusni, 13.5.2013
Nemoc nových hrušní  Ještě na doplnění- dejte tam smáčedlo. Wendy
Nemoc novych hrusni, 13.5.2013
Nemoc nových hrušní Relativně by mohl fungovat. Ale i když nejsem příznivcem tvrdé chemie, tak zaručenou službu Vám prokáže Vaztak 10 EC, Mospilan, Nebo Calypso, nebo Alfametrin. Všechny jsou povoleny do jádrovin. Wendy
Střih jabloně - je správně?, 13.5.2013
Střih jabloně- je správně? Proberte až plůdky a pokud budete pravidelně hnojit na list, tak se dočkáte prvních vzorků. Důležité je, aby stromek měl dostatek živin, aby nezpomalil počáteční růst. Wendy
Suncrest nebo Envoy, 13.5.2013
Suncrest nebo Envoy Máte asi pravdu, Regina by to být neměla, nicméně mě se vybarvuje jen jako B.J. Elberta, nebo Fairhaven nebo Sunhaven. Takže jsem šel do svých materiálů a mohla by to být výborná odrůda Flamingo. Doba zrání a plstnatost... celý příspěvek >
Nemoc švestky - co to je?, 13.5.2013
Nemoc švestky- co to je?  Vždyť jsem to napsal- Decis Mega. Wendy
Extremni roubovaci experimenty, 13.5.2013
Extrémní roubovací experimenty Pan Jaroslav od Prahy. Fandím vaší zálibě, ale možná by bylo lépe nechat semenáče projevit- co kdyby? Nová sorta by mohla být zajímavá. Spouta dobrých odrůd vzniklo z volného opylení. Jinak ještě- semenáče budou... celý příspěvek >
Topking, 13.5.2013
Topking Můj názor je že v mých podmínkách z topů nejlepší je Toptaste(Domácí velkoplodá x Valor). Přiznám se že mi zůstala jen jedna- než jsem zajistil proti okusu- tak mě zajíci spolu s čínskou meruňkou Zvan zuo hong udělali čistku. Jinak pokud... celý příspěvek >
Původní staré švestky, 13.5.2013
Původní staré švestky Pan ing Fidla. Nevidím problém šarky tak jednoznačně. Chodím a jezdím často nejen na svoje latifundie, ale také okolo. Vyhlédl jsem si už před několika roky strom(stromeček)myrobalánu, který měl velmi slabý vzrůst,... celý příspěvek >
Původní staré švestky, 13.5.2013
Původní staré švestky Chápu, že v podmínkách valašska není s šarkou až takový problém. Znám lokality na vysočině, kde švestka domácí-A jinou tam nechtějí(Sejřek)-nemá se šarkou problémy, každoročně bohatě plodí a ve výborné kvalitě. V podmínkách... celý příspěvek >
Střih jabloně - je správně?, 13.5.2013
Střih jabloně- je správně? Já také ani jednu koncepci neobhajuji. Je to prasečina. Letos jsem stříhal(řezal) na podobně "zmlazených" stromech a nepěkně jsem se nadřel. Kdyby to nebyl moc dobrý kamarád, tak bych šel od toho. Přesto to bude tvat... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika