Příspěvky uživatele - 81.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zmizení listů u ovocných stromů (zakrnění?), 26.5.2013
Zmizení listů u ovocných stromů (zakrnění?). Žádejte majitele řepky o záznamy postřiků a srovnešjte to s meteorologickou situací a dojdete k závěru, že Vám stromy poškodil herbicid nesprávně aplikovaný na řepku. Pokud by se majitel řepky stavěl k... celý příspěvek >
Čačanská rodná, Katinka, 24.5.2013
Čačanská rodna, Katinka. U čačanky bych s hodnocením souhlasil, ikdyž velmi záleží na stanovišti. Ale z protokolu Želešic je hodnocení stekné. Katinka je hodnocena jen jako dobré chuti. A co se týká Topů, mám možnost hodnotit tyto sorty v... celý příspěvek >
Švestka - škůdce - (ale jaký?), 24.5.2013
Švestka- škůdce-(ale jaký?) To je právě to, že neznáte nic jiného než postřiky-myšleno obecně. Na svilušku v jahodeníku Vám zabere bez problémů dravý roztoč- Typhlodromus pyri. Wendy
Rez hrušňová - vím jak na ní, 24.5.2013
Rez hrušňová- vím jak na ní Možná, že to jalovce pispěvatele 214.125 přežily, ale moje ne! Mám velmi rád přírodu, ale něco za něco. Buď chutnou Boscovu, Hardyho, Williamsovu nebo Pařížanku na uskladnění, nebo krásný vzrostlý Juniperus. Mám raši... celý příspěvek >
Sundrop, 24.5.2013
Sundrop Ono to vážení záleží taky na chuti každého jedince a na všimném pro prosazení té dané odrůdy. Mám před sebou hodnocení ze Želešic. Když pominu vynikající chuť Velkopavlovické, ke které se vše hodnotí, tak např. chuť Bergeronu je hodnocena... celý příspěvek >
Postřik proti mšicím, 21.5.2013
Postřik proti mšicím. Naházejte tam slunéčka.  Je to jednoznačně nejlepší predátor!!! Wendy
Je to nějaká nemoc nebo škůdce?, 21.5.2013
Je to nějaká nemoc nebo škůdce? Nemoc určitě ne, a na škůdce jste si zahrál Vy sám. Stromky jsou absolutně nezapojena a Vy jste po nich chtěl, aby rozdýchaly nadměrné hnojení na list bez odpovídající listové plochy. Wendy
Jak na Bršlici - Kozí nohu?, 20.5.2013
Jak na Bršlici-Kozí nohu Je to "junda" s pleveli. Já tento zázrak nemám a ani oněj nestojím, ale jak sleduji, je to stejná pakáž jako topinambury. Kdyby to někdo chtěl zkusit, rád poskytnu pár hlíziček. Mimochodem je to výborná léčivka pro... celý příspěvek >
A co topinambury?, 20.5.2013
A co topinambury? Má někdo z vás zkušenosti s likvidací zdivočelých topinambur? V 50tých letech byl rozjet program na podporu černé zvěře-samokrmení topinamburami. Bohužel se pokusy prováděly i na části našich pozemků. Po roce 90 a mém značném... celý příspěvek >
Přeslička - nezmar, 20.5.2013
Přeslička-nezmar. Nejlepší je plečka nebo motyka. Nesmíte nechat, aby se do půdy dodtaly její výtrusy, to se jí pak opravdu nezbavíte. Po jednom roce, kdy nedopustíte aby se vyprášila, zjistíte, že je jí podstatně méně. Při následném opakování se... celý příspěvek >
Jetel plazivý, 20.5.2013
Jetel plazivý. Docela spolehlivě Vám ho vezme Mustang v dávce 0.6 l/ha. A pokud by snad ani tohle nepomohlo, je tu přípravek Bofix a ten vám vyčistí trávník spolehlivě. Wendy
Jakou slivoní doplnit sad?, 19.5.2013
Jakou slivoní doplnit sad? Přimlouval bych se za Gabrovskou a z pozdních Top taste, se kterou mám dobré zkušenosti. Obě tyto sorty Vás nezklamou, co se týká chuti a použití na kvas. Wendy
Květopas, 16.5.2013
Květopas Přesně pane Rosti&slavíku. Je to hysterie typu " já mám rýmu, ale já ptačí chřipku- nebo prasečí). Nakonec napodzim všichni sdělí, jaký byl úspěšný rok, akorát ta tzv. napadená jabloň květopasem mohla mít aspoň o 150 kg více... celý příspěvek >
Střih jabloně - je správně?, 16.5.2013
Střih jabloňe- je správně? To je právě to. Spousta stromků už ze školky má vystřižený terminál.  Dalším nešvarem je že nikdo zákazníkovi nevysvětlí, jak stromek tvarovat. Potom přijdete řezat a zjistíte, že od jabloní až po švestky je vše na... celý příspěvek >
Suncrest nebo Envoy, 14.5.2013
Suncrest nebo Envoy. Pane Petře z Pardubic. Omlouvám se Vám za mou chybnou prezenci květu Flaminga. Opravdu má zvonkový květ. Tímto však nechci říci, že by popis Envoy, kterou mám asi ve 20 exemplářích, byl chybný. Opravdu se mi nevybarvuje ani... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika