Příspěvky uživatele - 17.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké máte zkušenosti s e-shopem "prodej stromků" (býv. Jukka), 12.6.2017
Jesti můžu, připojím vlastní zkušenost  Mám vzrostlý stromek od Solitera Plant, a můžu jen doporučit. Jde o opravdu solidního prodejce, podívejte se, jestli vás jejich prodej vzrostlých stromů bude zajímat.
Venkovní bonsaj, 15.4.2016
Dobrý den, také jsem si na zahradu nechala dát venkovní bonsaj. Spolupracovala jsem s firmou Solitera Plant. A musím souhlasit. Přes léto jsem zalévala kolikrát i 5x denně.
Materiál (typ dřeva) na nezastřešenou dřevěnou terasu, 19.2.2014
Každý má jiné zkušenosti s materiály a tak záleží opravdu spíše na každém z nás. Každá firma si samozřejmě obhajuje to svoje a životnost dřevoplastových teras není zatím nijak extra odzkoušena - nehledě na to, že se neustále používají nové materiály.... celý příspěvek >
Nátěr dřevěných laveček, 13.8.2013
Dobrý den, můžete mi trošku poradit? Když si koupím tuto venkovní lavičku z masivu bude ji potřeba ještě nějak dodatečně ošetřovat. Sice má určitý nátěr, ale v těchto věcech se opravdu nevyznám. Chápu, že časem se o ní budu muset starat, ale jde mi o... celý příspěvek >
Dekorativní (okrasné) pletivo, 24.7.2012
Pokud jde pouze o optické oddělení zahrady, nevidím důvod proč si zbytečně komplikovat život vymýšlením jiných variant. Nevím, zda se pletivo může lišit i výrobcem, ale na zahrádce máme pletivo Armor a nemůžeme si jej vynachválit. Žádné zmiňované... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika