Příspěvky uživatele - 117.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
bezsemenne odrudy, 6.2.2008
Přichází u úvahu asi HELIOS ale je prý náchylný k chorobám, dál Jupiter - snese - 20 st další odrudy - LUNA, MARS, MERKUR.
Jarní výsadba vřesu, 2.2.2008
Na jaře chci vysadit 6-7 různých barev vřesu. Mám málo zkušeností může někdo poradit vhodné kultivary a spolehlivého prodejce vřesu. Děkuji.
Odrudy do vyšších poloh, 2.2.2008
V nabídkěch zahradnictví jsou odrudy jako AldenXXI32-50, BV-50-90, Polar, Sevar, Agát Donskoj, Opál, Julius Bielski či Dačnyj označovány jako výše mrazuvzdorně vhodné do vyšších poloh. Máte prosím někdo praktické zkušenosti s těmito odrůdami, děkuji... celý příspěvek >
Merunky do vyšších poloh, 1.2.2008
Prosím o radu, které z osvědčených odrud meruněk jsou vhodné do horších podmínek. Nad. výška 350 m, podhůří, jsem na jižním svahu.
seznam odrud, 23.1.2008
Kdo poradí kde se na intenetu nechá nalézt seznam odrud meruněk pěstovaných v česku? Děkuji
výsadba na jaře, 23.1.2008
Prosím o radu do jakého termínu lze sázet růže na jaře,loni se mi nedařilo, také bych rád věděl v jaké vzdálenosti sázet pnoucí růže aby vytvořily souvislou stěnu.
Ochrana před mrazem, 23.1.2008
Pro vysokou nad, výšku chci zkusit vysadit kmen merunky vedle skleníku a korunku zavést do velkého skleníku. Je to možné? Jdou vubec ve skleníku?
Dotaz, 23.1.2008
Prosím o radu. Jaké máte zkušenosti s bezsenenými odrudami Helios, Jupiter? Mrazuvzdornost, doba zrání, plodnost, jdou ve skleníku? Díky.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika