Příspěvky uživatele - 145.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zelenina do truhlíků, 23.3.2014
Do šedesáticentimetrového truhlíku bych dala maximálně 2 papriky, na rajčata je dle mých zkušeností lepší hlubší nádoba (kyblík, nebo květináč).
Sladkaja děvočka - tyčková, kulatého tvaru, 22.2.2014
Dobrý den, dlouho jsem sháněla často zmiňovanou v diskuzích Sladkoju děvočku. Když se mi to konečně povedlo, zjistila jsem s pomocí zkušenějších pěstitelů, že se jedná o jiné rajče. V diskuzích se mluví o keříčkovém, oválném v rajčeti, jám mám... celý příspěvek >
Rajče Duo, 21.2.2014
Vysela jsem je vloni, bylo to jednoznačně nejhorší rajče, které jsem vloni měla, (z cca 25 odrůd). Bylo vodnaté konzistence, nevalné chuti a jako první podlehlo plísni. Je možné, že u někoho jiného, v jiných podmínkách je lepší, ale já jej letos sít... celý příspěvek >
Sladkaja děvočka - kde sehnat semena?, 12.2.2014
Děkuji za reakci, pročítám tu diskuze často a považuji Vás opravdu za odborníka, zajímalo by mě, jestli máte zkušenosti i s těmi, co jsem zakoupila-Sweetbaby? Je s podivem, že se jmenují stejně, když se podívám na ten odkaz v ruštině, připadá mi, že... celý příspěvek >
Sladkaja děvočka - kde sehnat semena?, 12.2.2014
Také jsem chtěla vyzkoušet Sladkaju děvočku, nakonec jsem v českém obchodě zakoupila Sweetbaby, podle odkazů, které mám k dispozici je to ono, ale možná mě někdo vyvede z omylu...? Семена Vilmorin... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika