Příspěvky uživatele - 240.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň Goldstar a Aneta, 5.2.2014
Pane Petře, děkuji za hezké vyjádření. No, je jasné, že řešení je jen a jen na mě. Vypadá to, že Anetu přeroubuji, přičemž ponechám šanci části původního obrostu dokázat, že se ještě "vybarví" a bude chutná. A naroubuji i Šampion. K Vámi uváděným... celý příspěvek >
Jabloň Goldstar a Aneta, 5.2.2014
Ano, pane Vysloužile, skvrny jsou jen špičkou ledovce. Děkuji za vyjádření, řešení do budoucna si začínám tvořit_viz reakce na vyjádření pana Petra. Zdeňa
Jabloň Goldstar a Aneta, 4.2.2014 Obsahuje fotku
Pane Petře, i Vám děkuji za rychlou reakci. Šampion jsem měl v množství 2 ks vysazen v předchozím sadu ve společné zahrádkařské kolonii. A pokud by se Aneta jen trochu vyrovnala Šampionu, určitě bych ji nechtěl přeroubovat. Pokud si dobře pamatuji,... celý příspěvek >
Jabloň Goldstar a Aneta, 4.2.2014 Obsahuje fotku
Pane Vysloužile, děkuji za rychlou reakci. Právě Vámi přiložený snímek Anety mě poněkud rozhodil a zaváhal jsem na pravostí Anety na mé zahradě. Ale pokud se mě podaří, přiložím snímky z OŠ Strážnice a firmy Jukka, které ukazují spíše na tvarovou... celý příspěvek >
Jabloň Goldstar a Aneta, 2.2.2014 Obsahuje fotku
Pane Petře z Pardubic a pane Vysloužile, upřímně Vám závidím nadšení z odrůdy Aneta. Jak jsem tu již jednou napsal, jsem víceméně víkendový zahrádkář a chalupář. Právě kvůli tomu jsem vsadil na rezistentní odrůdy, především vůči strupovitosti a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika