Příspěvky uživatele - 32.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vinna reva choroba, 20.7.2020
Myslím že to už nepůjde zachránit.
Co sadit do skleniku v cervnu, 5.5.2015
S mrkví ve skleníku mám velmi dobrou zkušenost, ale vyséval jsem ji v únoru. Jen si nepamatuju, kdy přesně jsem sklízel, myslím, že v červnu a mrkev byla výborná, šťavnatá.
Co sadit do skleniku v cervnu, 5.5.2015
Stevii. Po mých zkušenostech už jedině do skleníku.
Kdy sazenice do skleníku a kdy na záhon?, 2.5.2015
Souhlasím, jsou malinké, ale jsou jich desítky. Do opakovaných polévek se mi zdají vyhovující a sklízím je tak do listopadu. Jen se musí dát pozor, aby rostlina nekvetla taktéž na desítkách místech. To jsem řešil tak, že jsem u všech rostlin kromě... celý příspěvek >
Melounoviště 2015, 1.5.2015
Co to je zababčí? A co když vylézají z květináčů kořeny podnoží, klidně i 10 cm dlouhé (roubované)?
Kdy sazenice do skleníku a kdy na záhon?, 1.5.2015
Já tedy nepoužívám jinou sadbu pro podzimní sklizeň. Na jaře se sklidí hlavní růžice, na podzim sklízím postranní růžice.
Moje nové tekvice 2014, 30.4.2015
Používám pro tykvovité v poslední době spodní ohřev, který ukuzuji v tomto vlákně. Stav na fotografii je po 4. dni od výsevu. Dnes je to "džungle" a do 15 května je najednou velice daleko. Šlo by to řešit různě. Vyklíčilo mi letos téměř vše,... celý příspěvek >
Kdy sazenice do skleníku a kdy na záhon?, 30.4.2015
Tak u nás v teplém Polabí včera ráno -1,7, dnes -1,8, a to ve 2 m v otevřené krajině. Předpokládám, že všechny vysázené sazenice jsou již otužilé, včera např. zelí bylo obaleno ledovými kusy. Pár rajčat, které jsou určené k vysazení, mám zatím venku... celý příspěvek >
Pěstování dýně (hokaido), 28.4.2015
Mívám kolem 150 kg na asi 16 rostlinách. Pěstuji je na vysokých záhonech, kde vespodu je hnůj, kompost, listí.
Kdy sazenice do skleníku a kdy na záhon?, 24.4.2015
To jsem uděllal pod vlivem nějaké knížky nebo článku, kde psali, že když chci sklidit rané zelí třeba už v červnu, musím ho dát do krytu. To, co bylo vysazeno do skleníku a pařeniště, bylo pěkně předpěstované, seté někdy na přelomu leden/únor. Nevím... celý příspěvek >
Kdy nejpozději můžu koupit sadbu v zahradnictví?, 24.4.2015
Nejsem žádný průzkumník trhu, ale např. minulý rok jsem viděl po zahradnictvích, jak jim přerůstá sadba paprik, okurek a rajčat i po zmzrlých, na paprikách byly plody pomalu na sklizeň a taky se objevovaly slevy.
Kdy sazenice do skleníku a kdy na záhon?, 24.4.2015
Ještě jsem si vzpomněl, jak jsem předloni zkoušel takový malý "závod", kdy jsem dal asi dvě sazenice raného zelí do skleníku, dvě do pařeniště a zbytek na záhon ven. Zhruba ve stejnou dobu. Jednoznačně nejpěknější hlavy byly na záhonu. Ani rozdíl v... celý příspěvek >
Kdy sazenice do skleníku a kdy na záhon?, 23.4.2015
Zelí by podle mě mělo být minimálně stejně odolné, ne-li více. Výsadby ven bych se nebál, v nejbližších dnech jsou navíc příznivé předpovědi nočních minim a než to zase případně spadne pod nulu, dojde k velmi slušnému otužení.  Mám předpěstované... celý příspěvek >
Kdy sazenice do skleníku a kdy na záhon?, 23.4.2015 Obsahuje fotku
Toto je brokolice vysazená již více jak týden. Dneska ráno tvrdila moje stanice, že minimum bylo -1,6, nevím na jak dlouho, asi jen nějaký profuk, ale rostliny jsou v pořádku Tyto cylindry jsem neodolal koupit, když jsem byl kdysi v Alpách a... celý příspěvek >
Teplota v skleniku, 23.4.2015 Obsahuje fotku
Tak tady je pár obrázků. Lahve jsou do výše jednoho metru v první polovině skleníku, ve druhé asi do poloviny. Dříve jsem totiž měl skleník jen o délce 3m a po jeho prodloužení na 6m jsem ještě ve druhé polovině nedostavěl tak vysoký sloupec z lahví.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika