Příspěvky uživatele - 90.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar vs Jonsered, 28.3.2009
Když vezmete konstrukci a parametry PS420, tak od Jonseredu něco podobného do 10000,- těžko najdete, aspoň já o takové nevím... Pár testů je třeba na dlg.org/forstwirtschaft.html  Gl.
Dolmar vs Jonsered, 28.3.2009
Když zjistíte jakou má PS 420 konstrukci a parametry, tak u Jons. do 10000,- těžko něco podobného najdete, aspoň já o takové nevím...    Spíš si ve vašem servisu zařiďte, aby zvládli servis i na Dolmar ;-) Testy jsou třeba na... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 28.3.2009
PS 500; ES 2135, obě v provozu od podzimu 2007 - z olejové nádrže nevytéká nic. Jen odkape to co je v prostoru řetězky postříkané od řetězu, pak je sucho - z olejové nádrže přes vedení oleje nic nejde. Dobře těsní i víčka... celý příspěvek >
Odstranění pařezu, 27.3.2009
Tak jsem lehce změnil postup a je to lepší :-) Tentokrát jabloň cca 30 let stará. Nejdřív obrýt okolo cca 1m od kmene, odstranit drny, odházet hlínu. Najít kořeny a přesekat je. Kymácet stromem - najít další kořeny. Kymácet až se ulomí zbývající... celý příspěvek >
Dolmar PS420, PS 460, PS500, 26.3.2009
2 filtry jsou k PS 5000; k PS 500 je jen jeden (pokud nešlo o spec. akci nebo omyl) Rychle tupý řetěz - buď hlína na dřevě, nebo říznutí do země atd. O zem stačí lehce štrejchnout a řetěz je tupý...  V opravdu čistém dřevě brousím po dvou... celý příspěvek >
Jakou motorovku Stihl x Husqvarna x Johnsered nebo snad Ole-Mac?, 25.3.2009
PS: Jonsered = HQ, tam platí to samé..
Jakou motorovku Stihl x Husqvarna x Johnsered nebo snad Ole-Mac?, 25.3.2009
Koukněte na tyhle dvě diskuze, tam se řešilo prakticky to samé: Jaká pila - mám v tom zmatek      Jakou vybrat pilu? Osobně bych HQ a OM vynechal, a do výběru zařadil ještě Dolmar a Solo. Můj tajný tip je PS420C. SStihl 230... celý příspěvek >
Rýč Fiskars, 25.3.2009
Který přesně máte, tenhle?  641150320155   (kod zboží - guglete ;) Fiskars dělá rýčů několik, kromě ocelových i z hliníku. Násady dva druhy - rovnou a ohnutou + dvě délky, rýč špičatý nebo zahnutý, ty ocelové mají být... celý příspěvek >
motorová řetězová pila Dolmar PS-500, 23.3.2009
Někde je chyba, než shazovat značku, tak spíš hledejte závadu. Co přesně to dělá a jak dlouho? Reklamoval jste to? Zjišťoval jste, jaký tam je problém?   Já jí mám rok a půl a na startování si nemůžu stěžovat - studená i po delším odstavení... celý příspěvek >
Jakou koupit farmářku, 23.3.2009
To sice jo, ale když srovnám HQ55 s PS500 (cenově podobné), tak jediná výhoda 55 je v menší citlivosti na směs - velká spotřeba = víc oleje = menší riziko zadření... Jinak ale PS 500 jasně vítězí. Pardon ještě hmotnost (Mg X Al karter). Holt vývoj... celý příspěvek >
Nátěr barvou syntetickým emailem po řezu větších větví jabloní se může?, 23.3.2009
Sehnat po netu není problém, co koukám tak balení jsou 10, 2,5, 1kg. Akorát se to prodraží o poštovné... Taky si ho asi pořídim...   Gl.
nebezpečný smrk, 23.3.2009
Já má podobnou řadu jako ARB, širší a větší. Ale už zkrácenou (něco zkrácené vichřici). Mezi stromama mám jeden smrček - takovou 5m tyčku skoro bez větví - fakt se žene nahoru co do jde.  Asi nemám polostín, ale šero ;-) Pak tam mám ještě... celý příspěvek >
Dekarbonizace motoru u rotacni sekacky?, 23.3.2009
Pokud používáte klasický minerální olej, tak tam syntetiku rozhodně nelejte - hrozí rychlé uvolnění karbonů a klidně i zadření motoru ;-)    Gl.
nebezpečný smrk, 23.3.2009
Co vím, tak jehličnany se mají řezat buď v polovině léta od července do srpna, nebo v předjaří únor - duben; suché větve kdykoliv. Zkrácení je možnost a pokud se udělá s citem, tak to nevypadá špatně. Jen to potom chce pořát je udržovat v... celý příspěvek >
Stihl, Dolmar, Solo, Husqvarna, 18.3.2009
Pokud to bude spíš silnější dřevo, tak teď jde v ČR sehnat PS 6400 HS pod 13000,- za ty prachy asi není co řešit... Nebo 7900 HS za 17000,-  (to už je ale na hobby pižlání trochu silnější kafe :-) Sice tipuju, že to bude nějaký... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika