Příspěvky uživatele - 212.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Paradajky - zaštipovanie, 6.7.2015
Zdravím, už bych to takto nechala, rostliny mají dost místa kolem, jen je pak musíte zavčas zaštípnout nahoře, aby všechny plody dozrály.  Jana
Gazánie, 1.2.2014
Zdravím, gazánie v prvním roce udělají keřík asi 10 cm široký, tak je dejte asi těch 10 cm od sebe - do 40 cm truhlíku jsem dávala 4 kusy, nebo dva a mezi to dvě jiné letničky, třeba bacopu nebo million bells. Na podzim je uchovávám jako muškáty v... celý příspěvek >
Clematis montana bílý, 25.1.2014
Zdravím, nevím odkud jste, ale mají ho v Hornbachu, konkrétně v brněnském (předpoklám ale, že všude v tomto řetězci mají stejný sortiment). Chtěla jsem si ho také koupit, moc se mi líbí, ale mám růžový a už nemám místo. Jana
Terasa na západ, 29.12.2013
Zdravím, mám podobnou polohu terasy, a poslední teplé roky prověřily můj výběr květin - takže nakonec se mi nejvíc osvědčily muškáty - mám polopřevislé plnokvěté, a dále oleandry a mandevilly. Nemám zkušenosti se samozavlažovacími truhlíky, které... celý příspěvek >
Prodat či neprodat, 29.12.2013
Zdravím, zkuste vydržet a neprodávat, časem se děti osamostatní a oceníte tento i když fyzicky náročný koníček. Taky jsem na zahradu neměla moc času, starala se hlavně tchýně, ale teď když nemůže, děti mě odešly z domu, jsem ráda, že zahradu mám.... celý příspěvek >
Jakou popínavku vybrat?, 23.2.2013
Pokud chcete něco, co rychle roste a samo se drží, tak přísavník, ale také jsou pěkné zimolezy, mám několik druhů a některé jsou i stálezelené a pěkně kvetou a voní, musí se ale po něčem pnout, samy se jen ovíjí. Ještě jsem měla klanoprašku, je... celý příspěvek >
Mandevila, 5.1.2013
Zdravím, taky se jdu podělit, co moje mandevily - tu velikou červenou po ostříhání jsem dala sice do nejchladnějšího pokoje (20-22 stupňů), ale chudák celá opadala a tak před vánocemi šla do sklepa, kde mám kolem 7 stupňů a jen trochu světla. Tam... celý příspěvek >
Hlíznaté begonie, 1.1.2013 Obsahuje fotku
Zdravím, chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s prodejem hlíz velkokvětých begonií - konkrétně s firmou Nohel Garden, která nabízí spoustu nádherných (na obrázku) druhů begonií - bohužel se mi ani v jednom případě zatím asi ze sedmi pokusů... celý příspěvek >
Sazenice jahod Evie 2, 28.10.2012
Taky mám stejnou zkušenost, jsou výborné a dost plodí, ale pokud je deštivější počasí, tak bohužel rády hnijí. Kyselé ale vůbec nejsou, to musí být nějaká jiná odrůda. Jana
Mandevila, 28.10.2012
Zkusit to můžete, názory na přezimování se různí, toto je na této kytce její jediný problém, jinak je úžasná. Asi by jí bylo lépe v chladnější místnosti, ale známé loni přežila i v obýváku. Já jsem zkoušela po tři roky tři různé varianty (chladno 5,... celý příspěvek >
Jaké rostliny do stínu na terase, 21.4.2012
Dobrý den, zkuste třeba převislé begonie nebo fuchsie, ty nemají rády přímé slunce. Já mám také zčásti zastíněnou terasu a schválně jim vybírám stín, jinak se spálí. Jana
Jak ostřihat?, 22.3.2012
Zdravím, můj názor - nejsou to nějaké zanedbané stromky, vyrdžela bych to do léta (červenec) a pak provedla letní řez. Pokud to ostříháte teď, vyrazí spoustu vlků a stromky se oslabí naúkor úrody. A příští jaro se vám problém znásobí.  Ale to je... celý příspěvek >
Zahradnictví Lebiš, 11.2.2012
Nechci vám zkazit výlet, ale byla jsem tam osobně loni v květnu a je pravda, že to bylo v sobotu, nicméně se mi zdálo, že mají všechno nezalité, povadlé a sortiment běžný jako marketech (bauhaus, obi), ale o polovinu dražší. Nakonec jsem tam koupila... celý příspěvek >
Rajčatová šťáva, 21.8.2011
Rajčatovou šťávu používám pouze na omáčky, proto ji mám raději hustou - rajčata postupně sbírám a rozkrájená na půlky zamrazím. Až je jich hodně, večer před zpracováním je vytáhnu, nechám do rána rozmrznout, přebytečná voda z nich vyteče a zbyde... celý příspěvek >
Anemone coronaria - vymrzne na zahone?, 13.4.2011
Protože si je rychlím ve skleníku, dělám to tak i s jinými letničkami. Koupila jsem si nové hlízky a ty už mi pěkně vzešly. Možná ty první nebyly v pořádku, je teď tolik různých firem, co prodává cibuloviny, nicméně přes noc je už... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika