Příspěvky uživatele - 104.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husgvarna 236 x torq, 15.12.2013
Dobrý den, před týdnem jsem si koupil pilu Husgvarna 236 (pro mě výkonem dostačující) a mám problém s prosakováním oleje.Vždy když pilu otřu a položím tak se pod ní do rána udělá olejová skvrna.Chci se zeptat zda je to normální u tohoto typu (všiml... celý příspěvek >
Albrechtovo?, 28.10.2013
Tak to Albrechtovo asi nebude. Má babák úplně normální. Seženu foťák a vyfotím to, ať je v tom jasno. Jablko má základní barvu světle žlutou, až žlutozelenou, to je překryté líčkem barvy tmavě červené, jako odrůda Bancroft. Je zde ještě trochu... celý příspěvek >
Sedmiletý Rubín má pouze 10 plodů, 15.10.2013
Dobrý den, Něco jiného je odolnost chorobám a odolnost škůdcům. Rubín je stará dříve hodně populární odrůda. Má sice typycky sladkou chuť a dá se jíst hned ze stromu, ale nemá zádnou odolnost proti strupovitosti, což v letošním vlhkém květnu bylo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika