Příspěvky uživatele - 203.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pravokořenné stromy, 19.4.2018
Zahradnicina, stejne jako vetsina odvetvi lidskeho pocinani, se jiz davno vydala jednim jasnym smerem-co nejmene casu ale co nejvetsi zisk. Proto se reze, roubuje,stromy se drzi zakrsle,... Ale jiz se zapomina na to, ze strom neni dilo lidske ruky,... celý příspěvek >
Uzení makrel, 22.1.2014
Takže zkusím mražené. Ještě jedna otázečka-bylo mi doporučeno vyudit tolstolobika, že je tučný atd.. Kamarád rybář zas tvrdí, že je to hnus ryba. Nějaká zkušenost s konkrétně s touto rybou?
Uzení makrel, 22.1.2014
Dobrý večer, rád bych připojil otázku-ryby sem nikdy neudil, ale chtěl bych to samozřejmě zkusit. Potíž je v tom, že nemám kde získat živé nebo alespoň chlazené ryby a jezdit pro ně několik desítek kilometrů se mi fakt nechce. Takže otázka... celý příspěvek >
Udírna ze starých kamen, 20.1.2014 Obsahuje fotku
Už pověšeno na půdě
Udírna ze starých kamen, 20.1.2014 Obsahuje fotku
Tak vyuzeno. Maso sem nechal asi hodinku v horké vodě a pak šlo do udírny. Udil sem jen suchým bukem na 60-70 °C po dobu 10 hodin. Možná by to hodinku dvě ještě sneslo. Ale chuťově je výborný, žádnej dehet, neočouzený. První pokus dopadl výborně.
Udírna ze starých kamen, 18.1.2014
Tak "udírna" už je po 2 odpoledne začouzena a zítra jedu naostro. Budu mít možná problém držet teplotu dostatečně nízko(byl sem zvyklý udit na +-70 °C po dobu cca 10-12 hodin), hoří to jak prdlý a moc nechci škrtit přívod vzduchu kvůli dehtování,... celý příspěvek >
Udírna ze starých kamen, 14.1.2014
Dobrý den, před pár lety sem měl možnost udit ve zděné udírně. Ta možnost už pominula a já se před pár týdny rozhodl něco opět vyudit. Protože je leden a venku zima, tudíž nějaké velké práce venku nehrozí, rozhodl jsem se pro provizorní řešení.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika