Příspěvky uživatele - 232.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co už jste letos naštěpovali?, 16.1.2014
Vrúbľovanie kôstkovín v štádiu zimnej dormancie robili naši predkovia ceľkom bežne. Je tu však jeden problémik: Ak máte podpník niekoľkonásobne hrubší ako vrúbel novej odrody, nemôžete použiť systém spojkovania, ale musíte vrúbľovať za kôru v čase... celý příspěvek >
Preočkovanie starého vinohradu, 16.1.2014 Obsahuje fotku
V minulom roku na jar som si k 100-hlavovému radu viniča- už takmer komplet preočkovanému- pribral ďalších 100 koreňov a pustil sa do likvidácie buriny a do zatrávnenia ďalšieho medziradia. Zrejme som urobil chybu, že som nechal MT, VZ a RB posledný... celý příspěvek >
Leze česnek, 16.1.2014 Obsahuje fotku
Dnes som sa pustil vo vinohrade do rezu viniča- najprv do prípravy kmeňov k jarnému očkovaniu- viac v sekcii Vinná réva. Cesnak za celý týždeň, kedy aj napršalo, nepovyrástol ani o milimeter. Žiadna asimilácia sa nekoná. Strúčiky sú zakorenené a... celý příspěvek >
Odrůda Admirál, 16.1.2014
Zdravím Vás, pán Miroslav! Dovolím si Vám poradiť: Pretože Pinova pravidelne a bohato rodí, má Vaša jabloň zrejme vyššie nároky na dodanie vyčerpaných živín. Neviem akú máte pôdu, ale verím že harmonickou výživou zlepšíte veľkosť aj kvalitu plodov.... celý příspěvek >
Papírák, 16.1.2014
Máte na mysli fotečku dreveného luskáčika?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika