Příspěvky uživatele - 39.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o identifikaci tohoto stromu, 19.12.2013
nápověda         L...  T...          ???           j.c.
Prosím o identifikaci tohoto stromu, 19.12.2013
Podle mne v tom oříšek /ky/ už chybí.     j.c.
Koňský hnůj, 19.12.2013
Je dobře si opatřit na zahradu hryzce. Jednou z radostí pobytu na zahradě je při konání potřeby strefování do jejich děr. Protože mám hryzců víc, podělím postupně a spravedlivě celý pozemek           j.c.
Jakou sekeru - prosím o radu, 17.12.2013
Uff, silná tráva. Znamená to snad podle vás že sekery od F. jsou nekvalitní a nebo že jeho cena by měla být na trhu nastavená na 69,-??       j.c.
Cukry v hroznech, 15.12.2013
Měření zbytkového cukru ve víně refraktometrem nebo mostoměrem s odpovídající stupnicí je měření v roztoku s mnoha neznámými. Výsledek nelze obvykle označit z a hodnotu naměřenou ale pouze za hodnotu přibližně odhadnutou. Přesnou hodnotu... celý příspěvek >
Zatky palivovej/olejovej nadrzky STIHL 361, 14.12.2013
Je do jednoznačně druhem zátky. Na své pile jsem na ty lámací neměl štěstí, mám ji vybavenou vypadávacíma, zvlášť ta od nádržky oleje. Vždycky si toho všimu až je všechen olej na zemi, nebo na gatích.       j.c.
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 12.12.2013
Univerzální recept - Gopher Control proven to be 90% Effective      j.c.
Co vaše réva? (2013), 6.12.2013
Nejen tam, ostříháno májí i Lechovice vinice mezi Hrádkem a Božicemi na Znojemsku. Navzdory doporučovaným termínu řezu ovocných stromů vyšívají střihači v jabloňových sadech v okolí D1 u Brna  v Lískovci bez ohledu na dnešní... celý příspěvek >
Kal v moštu, 30.11.2013
Stejně jako u vína lze kaly nechat sednout ke dnu a stočit. Pokud je teplota moštu a prostředí nižší jak cca 10°C mělo by postačit i odstátí 24 - 48hod, lepšího výsledku lze docílit požitím vinařských přípravků např, Bentonit nebo Mostgelatine, popř... celý příspěvek >
Brousek, bruska, aj. - Jak ostříte a je pro Vás dobře připravené nářadí důležité?, 28.11.2013
Pro svoji jednoduchost, účinnost a kvalitu broušeného ostří brousím poslední 2 roky všechny nože na brousku Vulkanus, náhodně zakoupeným na lesnícké výstavě v Brně. Po vyzkoušení jsem jima vybavil při vhodných příležitostech všecky dospělý chlapy v... celý příspěvek >
Z PE 40 na bazénovou hadici, 25.11.2013
Gumex.cz      popř.     Tubes international.     Spojky, přechodky, hadice a hlavně vždy ochota poradit i maloodběrateli.       j.c.
Vápnění trávníku, 23.11.2013
Samozřejmě že vápnění trávniku kde se volně pohybují všelijaká neuvázaná psiska, včetně vápnění výkalů po nich je prospěšná činnost, čili já to tomu dědkovi schvaluji.     :)     j.c.
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 16.11.2013
Povylezlo sluníčko tak jsme stihli 2 sedmičky rýňáku...        j.c.
Jak na nemocný strom?, 15.11.2013 Obsahuje fotku
Dutina v pařezu není vypálená ale vyhnilá.      j.c.
Jak na nemocný strom?, 14.11.2013
Na zahradě vždy pařezy vykopávám, podle toho nechávám i kmen s patřičnou délkou na vyvrácení.      j.c.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika