Příspěvky uživatele - 39.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Johanniter, Cabernet Blanc - zkušenosti, 23.1.2014
Nechtěl jsem do tohoto vlákna vstupovat ale když to pan doktor tak krásně nakousl, dávám s jeho příspěvkem naprostý souhlas a to i s Hibernalem a snad odrůdou Solaris.   Před vysazením interspecifických odrůd bych doporučil vinaři hledat... celý příspěvek >
Ačokča 2013 - pre a proti, zástancovia a odporcovia, 23.1.2014
Ačokču je dobře ochutnat, popř jeden rok zkusit. Není nechutná, spíš bych řekl bez chuti, První rok nám posloužila jako zelený, živý plot, v dalších letech jsme pro její vysazení a pozření nějak už nemohli najít důvod. Saláty z rajčat, okurek paprik... celý příspěvek >
Uzení makrel, 22.1.2014
S tolstolobikem souhlasím, dobře vyuzený -luxus. Stejně jako větší kapři.    j.c.
Uzení makrel, 22.1.2014
Jednou, dvakrát ročně s kamarády vyrážíme na lov ryb s tím že úlovek je prioritně určen k vyuzení. Pokud není zájem ryb, nebo výsledek lovu uspokojivý, běžně přistupujem k tomu, že se úlovek střádá několik několik dní a dříve ulovené rybky se... celý příspěvek >
Papírák, 19.1.2014
Ideální louskáček, vyzkoušeno.     j.c.
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 19.1.2014
Na řez podle příruček možná brzo je, ale jednak mne k tomu pokoušelo počasí, částečně i to, že profi sadaři ve velkých sadech mají jabloně už ošmikaný. To nejen sadař jabloňář, na jihu Moravy i vinaři. U hnojení taky nevím. Obecně se pod ovocnými... celý příspěvek >
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 19.1.2014
Cestou na zahradu jsem nechal část platu v zahradnictví za postřiky a hnojiva na sezonu. Ovocné stromy a keře dostaly již tedy svůj díl Cereritu.      Prořezáním poslední jabloně jsem dneškem ukončil zimní řez stromů, zvládli jsme... celý příspěvek >
Strihani vinne revy, 18.1.2014
Třeba to trochu pomuže: Vedení a řez révy - pergoly     j.c.
Zelený až mechovatý kmen, 13.1.2014
Před týdnem jsem prováděl proti mechu a lišejníku na stromech postřik modrou skalicí. Po týdnu slezl mech z jabloní zcela, z meruněk z větší části, nejvíc odolnosti vykazuje na hrušni. uvidíme za týden jestli ústup bude pokračovat. Lišejníky jsou o... celý příspěvek >
Meruňky, monilioza 2014, 13.1.2014
Z trhu zmizel můj oblíbení Baycor používaný k ochraně meruněk proti nemoci z nadpisu. Používal jsem ho i k ochraně hrušní proti rzi hrušňové.  Po víkendové návštěvě zahrady a viditelného "pohnutí se" pupenů na meruňkách se chystám trošku s... celý příspěvek >
Kvitnutie marhul 2014, 12.1.2014
Ehm, v poslední větě mi vypadla polovina zamýšleného textu. Vliv současného počasí je myslím neohrožuje, u nás probouzí předčasné nakvítání stromů teplo koncem února. Sněhové přeháňky v době květu, noční mrazy v době kvetení a krátce po něm úrodu... celý příspěvek >
Klejotok u Bergeronu, 12.1.2014
Stromek nikdo z nás nevidí, přesto si dovolím říci, že meruňka na myrobalánu je potenciál pro vitální, rozložitý strom bujnějšího růstu s možností dožít se vysokého věku. Přesto si dovolím zmínit že ohledně řezu, se k meruňkám snažím chovat s... celý příspěvek >
Kvitnutie marhul 2014, 12.1.2014
Díky tomu, že se Jižní Morava od vánoc topila prakticky v mlze a inverzích, nalívání pupenů vlivem teplot není nijak markantní, přesto je po tomto slunečném víkendu patrné, že se pupeny pohly a květní jsou již patrné. Vliv současného počasí je myslím... celý příspěvek >
AKU pila do lesa - ano či ne?, 11.1.2014
Nevím jak Huska ale pro představu Stihl u své Aku uvádí až cca 150 řezů smrkového hranolu 10x10. St. používá řeznou soupravu s použitím řetězu s šířkou vodícího článku 1,1 mm. Hq tuším 1,3mm čili odříznutých špalíků bude o chlup míň. Uvedené platí... celý příspěvek >
McCulloch CS 350 alebo niečo iné?, 10.1.2014
Nevím, nevím to řešení s odporem. Při 230V a cca 8A by odpor byl větší zdroj tepla pro pilu a její plasty než samotné přehřátí el. točivého motoru.        j.c.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika