Příspěvky uživatele - 6.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké odrůdy ovocných stromů?, 6.1.2014
Z perspektivy 20 let možná bude s nadúrodou problém, pokud se oba stromy dožijí. Ale co těch prvních 10 let - 2 stromy budou zásobovat všechny členy rodiny - nás je na př. 10! Mám kombinaci Rivan, Burlat, 3 Karešovy - a stále je to málo! A ... celý příspěvek >
Broskve v sezóně 2012, 6.1.2014
Přesně tak, 10členná rodina jakž-takž úrodu zvládla sklidit, zkonzumovat, vařil se džem... Jsem zvědav na letošek, zatím pupeny se krásně vyvíjejí, tak co na to mráz...?? J.
Jaké odrůdy ovocných stromů?, 6.1.2014
Mrazová kotlina je vždycky problém, já jsem v "mrazové rovině", od mé zahrady se terén zvyšuje na 3 strany o 5m na 1 km. Z těžké jílovité půdy bych obavy neměl, stačí vykopat trochu větší jámu a naplnit ji dobrým uzrálým kompostem (ne hnůj). Pro... celý příspěvek >
Odrody naších dedov a pradedov, 6.1.2014
Kdysi v mé první zahradě jsem měl starší (20let?) polokmen Croncelského. Mělo střídavou plodnost, kterou jsem neuměl tehdy odstranit. V roce plodném mělo bohatou úrodu průměrných plodů průměrné chuti. V dalším roce přineslo 5 jablek výjimečné... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika