Příspěvky uživatele - 65.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Goldrich meruňka, 3.4.2015
Dajte si Youtube Labricot, fleuron du verger valaisan 1 mate čo pozerat cele sviatky je tam aj 2 zber marhul a palenie a vela zaujimavych videy.
Sortiment Jabloni, 29.3.2015 Obsahuje fotku
Dalšie.
Sortiment Jabloni, 29.3.2015 Obsahuje fotku
Z 83 odrod som vybral iba niektore.
Jayhaven, 29.3.2015
Pan Červenka ja som ju chcel tiež kupit ale kupil som Vistarich možno na jesen ked sa najde pre nu nejake miesto.
Big Red, 29.3.2015 Obsahuje fotku
Big red patrí k skorším odrodám. Zreje zhruba začiatkom júla - medzi odrodami Bhart (Orangered) a Goldrich. Chuť plodov je veľmi dobrá. Sú šťavnaté s aromatickou dužinou. Cukornatosť sa uvádza 14 Brix. Dužina je oranžová a pevná. Šupka je takisto... celý příspěvek >
Sortiment Hrušiek, 29.3.2015
Sortiment bol zverejneny na Talianskej stranke v Boloni vyročna konferencia 2014.
Sortiment Hrušiek, 29.3.2015 Obsahuje fotku
Zaujimavy sortiment hrušiek.
Meruňka Tsunami, 29.3.2015
Ja som ju sadil na jesen takže koštovat budem možno za rok.
Meruňka Tsunami, 29.3.2015 Obsahuje fotku
Pozeral som stranky na ktorych boli nadherne plody marhulky Tsunami nedalo mi to musel som ich stiahnut a dat na stranku.
Ninja, 29.3.2015 Obsahuje fotku
Escande prezentovala viacero odrod rozneho druhu ovocia vybral som len 2 obrazky.
Ninja, 28.3.2015 Obsahuje fotku
Ninja je dalšia nova odroda ktora sa testuje v Escande šlachtitelska stanica, zatial o nej pišu ma vynimočnu chut sladkost 16 Brix.
Roxana, 28.3.2015
Pani J krajšie by som to nedokazal napisat ani ja, pisali ste snad za nas všetkych zanietenych zahradkarov.
Hunza, 27.3.2015 Obsahuje fotku
Hunza je Pakistanska mala marhula ktora rastie vo vemi vysokych nadmorskych vyškach, je to jedno ovocie ktoremu sa tam dobre dary ale chutovo nieje moc dobra zato Robada je velka a sladka 16-22 Brix na Usa fore ju chvalia.
New Jersey, 27.3.2015 Obsahuje fotku
Marhulka New Jersey ma velke urody sladke plody dozrieva na konci 6 mesiaca viac som nenašiel.
Roxana, 27.3.2015 Obsahuje fotku
Roxana povodne pochadza z Avganistanu pestuje sa hodne v Turecku, Usa je to stara odroda, kvitne neskoro preto vydrži chladne počasie plody su velke 80-120g velmi chutne.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika