Příspěvky uživatele - 56.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vytěsnění válců na benzínové pile, 25.1.2014
Čekat zázraky od přípravků jako Lubrifilm je prostě naivita, vyběhaný motor nezrepasují. Ke skeptickému postoji mě vede nejen skutečnost, že Actex S.A., vlastník ochranné známky Lubrifilmu, je od června 2011 v likvidaci a jako předmět činnosti měl v... celý příspěvek >
Vytěsnění válců na benzínové pile, 24.1.2014
Pokud myslíte mne, popsal jsem svou zkušenost s LubrifilmemB2  v převodovce. Mimochodem, můžete mi objasnit, kde se v převodovce bere ta vysoká teplota, během níž má docházet k zamačkávání atomizovaných částic do mikroskopických vrypů a trhlinek... celý příspěvek >
Vytěsnění válců na benzínové pile, 24.1.2014
Dotěsnění a zklidnění běhu motoru nerozporuji, to ale dokáže u 4T i vhodný typ oleje. Zmiňoval jsem úbytek materiálu, vzniklý dlouhým provozem (neboli opotřebení, ojetí či jak chcete) - pokud je velké, přípravek Vám nepomůže. Osobní zkušenost mám s... celý příspěvek >
Vytěsnění válců na benzínové pile, 23.1.2014
Obávám se, že žádný zázračný prostředek, který by Vám do válce a na píst vrátil úbytek materiálu, vzniklý dlouhým provozem, na trhu k mání není. Prodávají se přípravky, které zlepšují kluzné vlastnosti vzájemně pohyblivých povrchů (snižují tření) a... celý příspěvek >
Solo 651, 23.1.2014
Jako retardovaný se neptáte, spíš velmi zvědavý, ale od toho tu fórum je, aby se lidé ptali. Jedno naše pořekadlo praví, že Líná huba - holé neštěstí, tak se klidně ptejte. Znalost přesného typu karburátoru Vám ale přesto k ničemu užitečnému nebude -... celý příspěvek >
Solo 651, 22.1.2014
Proč to musíte nastavit? Myslíte, že s továrním nastavením by to dál nejelo? Ano, můžete to nechat doladit a optimalizovat tak spotřebu, ale i když to necháte tak, pila bude normálně sloužit a nic se nestane. K vyššímu výkonu Vám nepomůže hrát si s... celý příspěvek >
Husqvarna 340, 22.1.2014
Děkuji za vysvětlení.
Husqvarna 340, 21.1.2014
Možná se pletu, ale nejsou tu 2 druhy problémů? Starší čistý benzín časem absorbuje vzdušnou vlhkost, vodnatí a degraduje vlivem přidaného ethanolu - z toho plynou možné potíže se startem, koroze některých kovových součástí palivového systému,... celý příspěvek >
Husqvarna 340, 21.1.2014
To je sice psáno i v návodech většiny (ne-li všech) moderních motorových pil, aby se používal benzín bez alkoholu (ethanolu), ovšem v našich zeměpisných šířkách je to neproveditelné, pominu-li možnost používání sice výborného, ale trochu drahého... celý příspěvek >
Husqvarna 340, 20.1.2014
Tak to jsem zvědav, co se dozvíte - když jsem psal, že vyjíždím pilu do "chcípnutí", byl jsem pokárán, že se mi slepí membrány, ztvrdne vedení a hadičky, pilu nenahodím atd. Když ponechám v karburátoru palivo, vyloučí se z něj biosložka, usadí... celý příspěvek >
Husqvarna 340, 20.1.2014
Nerad bych mystifikoval, ale není přivzdušňovací ventil jednocestný? Tedy propouští pouze vzduch směrem do nádržky při vzniklém podtlaku, při přetlaku naopak uzavírá a výpary ven z nádržky nepouští? Pak by záleželo na tom, z které strany ho... celý příspěvek >
Husqvarna 340, 20.1.2014
Problém byl v podtlaku v palivové nádržce - tedy docházelo k odčerpávání paliva z ní a zamezení přísunu vzduchu, který by vyrovnával vzniklý úbytek paliva (to dokazuje i odstranění problému povolením uzávěru nádržky). V takovém případě je... celý příspěvek >
Jonsered 2245S, 19.1.2014
Přesně tak, brilantně podané vysvětlení, proč se někdy s těžší, ale důmyslně postavenou pilou pracuje subjektivně líp a snáz, než s lehčím, ale méně propracovaným konkurentem, byť s papírovou "převahou" v parametrech. Ergonomie hraje stejně důležitou... celý příspěvek >
Solo 651, 18.1.2014
Nevím, jaký je v "céčku", ale do 651 se montovaly Walbra řady HDA.
Oprava kladiva s plastovým topůrkem, 16.1.2014
Tady máte pár oprav, ale budete muset posouvat, je to nesestříhané a dlouhé: video zde a zde.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika