Příspěvky uživatele - 55.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čištění řetězu od smůly apod, 4.4.2014
Na smůlu pomáhá líh, technickej denaturák. Znečištění od ovocných stromků na zubech zmizí samo po pár řezech v palivovém dřevě. Po vyčištění fouknout do oleje na řetězy, nechat natáhnout a odkapat - a je jak novej.
Olej, 7.2.2014
Když je moc oleje, trpí tím kroušky, může se zacpat drážka spečeninou s karbonu a kroušky se přestanou pohybovat a zadře se píst. Také, jak píšete, tvoří se schluky karbonu ve výfuku a pila netáhne a dusí se. Při správném poměru oleje (nejvíce 40 až... celý příspěvek >
Oleo Mac. GS 350C, 30.1.2014
Jestly ty stromi nezačnou plakat, jak je budete dlouho pyžlat - ta pila nemá víkon a přet svátky byla za tři a půl tisíce, teť zdražily, ale Kolo Štěstí Vám ji může slevnit. Když budete mít štěstí. Jinak nebrat, vzít silnější na palivo!
Vytěsnění válců na benzínové pile, 26.1.2014
Ne ne, ten to není, ten je drahý a taki byjste ho nedal na hadičku k benzínu ke karbecu - my máme spořič paliva SP4, ten se nasadí na hadičku a korát se musí trochu potáhnout, je málo místa pod kritem. Ale prodává se víc tipů, za různé ceny. Všechny... celý příspěvek >
Vytěsnění válců na benzínové pile, 24.1.2014
Namometr jsme neměly, máme jen na autokola a ten foukal kompres ven, nepasuje dirkou.Ale kamarád zkoušel držet za trhák a pila předtím klouzala dolů, špatně chytala a chcípala. po Lubrifilmu se to znatelně zlepšilo, užž tak neklouzala a... celý příspěvek >
Vytěsnění válců na benzínové pile, 24.1.2014
Mněl jsem na pile vyšlahany válec - kamarád mi poradil Lubrifilm do válce, jak píšou navrchu. Dal jsem to, komprese se zvíšila, pila jede jako brus. Takže něco na tom bude.Chitráci, co radí a neskusily, neradí dobře. Jinak je dobrý do benzínu Militek... celý příspěvek >
Co pěstovat v okolí rakytníku, 20.1.2014
Dobrý den, máte zkušenosti s pěstováním čehokoli v okolí rakytníku.Mám 2 stromky rakytníku (pár) a zatím jsem tam pěstovala keříčkové fazole. Předem moc děkuji za tipy.
Nejde nastartovat benzínový fukar, 18.12.2013
To jsem rád, že to byla jen svíčka. Ve válci je při kompresi vysoký tlak a pokud je svíčka špatná, výboj nemá dost energie, aby přeskočil mezi elektrodami a zapálil stlačenou směs. Svíčka přitom nemusí jevit známky poškození - někdy se takto chová i... celý příspěvek >
Čím na karbon?, 14.12.2013
Já nevím, jestli podle barvy lze odlišit spolehlivě plně a částečně syntetické oleje, pane Stando V. - třeba ten zmiňovaný Mogul TSF je modrý a je to polosyntetika. A ve většině návodů je spíš buď konkrétní značka oleje s doporučeným nižším poměrem... celý příspěvek >
Čím na karbon?, 14.12.2013
Přiznám se, že už v tom začínám mít lehce segedín... Jestli správně chápu, vzal tchán do pily směs pro Vari (kde byl Mogul TSF) a zadřel pilu. Se Stihlem (červeným) by se mu to nestalo? Pak ale musel být poměr pro Vari jiný, chudší, než měl v... celý příspěvek >
Čím na karbon?, 14.12.2013
Pánové, Standa píše, že Stihl (červený) nesahá Mogulu TSF po paty (čímž patrně myslí, že Mogul TSF má lepší specifikace, mazací schopnosti a možná i nižší emise). U zeleného Stihlu to bude možná plichta, nebo vítězství Stihlu - aspoň by mělo, za ty... celý příspěvek >
Čím na karbon?, 10.12.2013
Dobrý den, děkuji i Vám, Stando (non V.) za názor - ten nedokonalý styk kroužků s válcem je právě výsledek těch montážních vůlí čínských motorářů a pak i nedostatečného záběhu součástí. Válec jsem sundaný neměl a tak je možné, že úsady jsou pouze... celý příspěvek >
Čím na karbon?, 8.12.2013
Dobrý den, pánové odborníci, můžete prozradit, jak nejlépe a nejsnáze odstranit nanesený karbon z pístu a válce motorové pily? Škrabák (šábr), který jsem používal na totéž u litinové hlavy škodováckého motoru, mi u hliníku nepřijde asi... celý příspěvek >
Ochranné pomůcky protipořezové, 11.11.2013
Ty testy, resp. prověřené produkty najdete zde, zde, zde, zde a zde. Je dobré trochu umět německy, kdyby ne: hosen jsou kalhoty, jacken blůzy, hanschuhe rukavice, schuhe boty a koppfschutz ochrana hlavy. Jinak já před brýlemi upřednostnil síťku,... celý příspěvek >
Neznámá bromelie, 13.2.2012
Jedná se o Cryptbergii, což je všeobecné označení pro křížence rostlin rodu Cryptanthus a Billbergia. Dle květu se dá usoudit, že zobrazená rostlina je křížence druhu Bullbergia saundersii.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika