Příspěvky uživatele - 224.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ošetřování, ochrana meruněk, 2.12.2013
Protimrazový ochranný mechanizmus kontaktných meďnatých postrekov, akým je napr. Champion, je v tvorbe mikrokrystalických kondenzačných jadier- mrtvých organizmov po zásahu dvojmocnou meďou, na ktoré sa nabaluje ľad zo vzdušnej vlhkosti. Pritom sa... celý příspěvek >
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 2.12.2013
Stando, odbočím od témy plašenia či likvidácie teplokrvných škodcov. Stihli ste presadiť viničové kry pri fasáde, ktorú budete zateplovať? Po nedeli u nás predpovedajú silnejšie mrazy. Sneh napadne už cez víkend.
Roubování meruněk, 2.12.2013
Studená pôda v tieni na sever štítu domu je istotne lepšia alternatíva, ako vrúble zavesené nad hladinou vody v studni, kde býva cez zimu okolo +6. V mojom prípade by som musel rozkopať dláždený chodník pri fasáde RD a vytvoriť skrýšu pre vrúble. Ak... celý příspěvek >
Roubování meruněk, 2.12.2013
Zdravím Vás Stando! Lepšie ako Calexky boli sovietské chladničky 280l. To boli naozajstné nezmary. Spotreba energie pritom nebola horšia ako u Calex 270 l. Mali sme obidve. Pokiaľ ide o teploty uchovávania potravín, dovolím si menšiu korekciu:... celý příspěvek >
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 2.12.2013
Tak to som moc rád, že moja diskúsna perlička so sledovaním času- pre spokojnosť p.PP upresňujem letného- kedy krtkovia najviac vytláčali zeminu, niektorých pobavila. Tak to má byť. Vyháňanie diablov v štýle "Je úžasné sledovat, jak se v povědomí... celý příspěvek >
Roubování meruněk, 2.12.2013
"Rouby peckovin skladuji venku již přes 30 let a v prosinci nařezané rouby ještě nikdy v průběhu ledna a února nenarašily. Ani roku 2007, kdy bylo po oba měsíce teplo." 1.Februárové teplo na Svitavsku bude pravdepodobne trochu iné ako zimné teplo... celý příspěvek >
Ošetřování, ochrana meruněk, 2.12.2013
Kyselina boritá má v pomere k svojej molekulárnej hmotnosti oproti tetraboritanu sodnému väčší podiel bóru. Preto aj používané dávky sú menšie ako u bóraxu. Ďalšia výhoda je, že kys. boritá neobsahuje sodík, ktorý pre výživu rastlín nie je... celý příspěvek >
Odroda révy Flóra, 2.12.2013
Dve éčka je cena naozaj "zadarmiko". Ja som investoval viac. Sadenice Livadijskyj čornyj som kupoval v Limbachu po 7 éčkach a Jubilej Kostrikina dokonca za 12. A to nie je zďaleka najvyššia cena. Keď nekupujem cigarety, ostane mi na hrozno.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika