Příspěvky uživatele - 211.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honda Vs. Briggs&Stratton, 29.11.2013
Já jsem volil B&S z toho důvodu, že americký Ebay.com je plný dílů na tyto americké motory, takže tam bude možné ještě po letech sehnat každé perko. Petr Filipi
Honda Vs. Briggs, 29.11.2013
Hele, chlapi, nemáte návod na rozebrání motoru na Škodovku? Ale teď vážně - když mi dáte číslo motoru xxxxxx-xx-xxxx, najdu vám aspoň nákres dílů. Petr Filipi
Briggs Stratton 675 - nejde do otáček, 27.11.2013
Můžu se ještě zeptat, v jaké poloze má být páka sytiče při studeném motoru? Má být blíže k ventilátoru (tj. blíže k obsluze sekačky) nebo dále od ventilátoru (to směrem před sekačku)? Myslím, že by mělo být možné vyzkoušet bimetalový sytič... celý příspěvek >
Briggs Stratton 675 - nejde do otáček, 26.11.2013
Pánové, i tak děkuji. Je mi jasné že dávat rady na můj krátký příspěvek je jako věštit z křišťálové koule. Spíše mi šlo o to, kdyby tyto motory měly nějakou typickou vadu, která se takhle projevuje. Abych nerozdělával zbytečně karburátor, když je... celý příspěvek >
Briggs Stratton 675 - nejde do otáček, 24.11.2013
Dobrý den všem. Před pár lety jsem koupil sekačku Alko 520BRV s motorem BS675 a letos, při posledním sekání před zimou, jsem zjistil, že sekačka nějak špatně jde do otáček, "chcípá", prostě to není ono. Tak jsem ji cvičně rozebral, ale nic... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika