Příspěvky uživatele - 19.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stupeň červivosti jabloní podle odrůd, 25.11.2013
minimalne : Rajka nejvice cervive: Golden Delicius (50 procent letosni urody)
Afrikány - desinfekce půdy, 16.11.2013
Děkuji za odpověď, poputují tedy do kompostu, Afrikány jsme pěstovali v truhlících a záhony mám již zryté
Afrikány - desinfekce půdy, 15.11.2013
Přeji dobrý večer, odkvetlé Afrikány je prý možné dát místo do popelnice na kompost, s tím že desinfikují půdu. Je na tom něco pravdy? Děkuji za případné reakce.
Nashi, Hosui, Kumoi, 2.11.2013
Dobrý den, připojuji se k prosbě, zda by někdo mohl napsat název té zakrslé, všude nacházím jen podnož kawkazská, což je podle google semenáč Přeji pěkný den všem diskutujícím
Prořezání zanedbaného stromku, 26.10.2013
Ano, to máte pravdu, jen rád používám postřiky v omezené míře a rezistentní jabloň nemusím tolik ošetřovat chemicky, spíše to bylo na vysvětlenou proč chci tento stromek přeroubovat a zbavit se této odrůdy
Prořezání zanedbaného stromku, 26.10.2013
Chuťově je Golden delicius vynikající, ale této odrudě chybí lepší rezistence proti strupovitosti a je svým způsobem opravdu zastaralá. Nechce se mi stromek silně chemizovat, abych dosáhl plodů bez strupovitosti, člověk se radši zakousne na pohled do... celý příspěvek >
Prořezání zanedbaného stromku, 26.10.2013 Obsahuje fotku
Zdravím zdejší diskutující, obracím se na Vás s prosbou o radu. Na zahradě jsem zdědil zhruba 10 letou jabloň Golden Delicius, o stromek se nikdo dlouhou dobu nestaral. Plody trpí silnou strupovitostí a podle příspěvků, co jsem zde četl, nemá... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika