Příspěvky uživatele - 216.104

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 372 XP X-Torq, 12.7.2014
Přesně tak, někde vám to bere falešný vzduch, tudíž je rozhozená směs a pila si dělá co chce.
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 21.11.2013
tak o proti starši řade je mnoho změn uplně překopanekartery jsou sylnější, zesílený vejfuk jiná spojka, pružina odpružení jiná atd komplet inovace na pohled uplně stejná jo a jiný software husqvarně nic jiného nezbívalo každý kus se jim vracel... celý příspěvek >
Zazimování jahod na balkóně, 19.11.2011
Dobrý den, také jsem hledala odpověď, jak zazimovat převislé jahody. Nakonec jsem je dala do velké krabice, tu jsem ještě vyložila kartonem. Ostříhala jsem šlahouny a obložila jimi truhlíky - na záhonu bych asi přikryla listím... Když bude teplo,... celý příspěvek >
Datlovnik Laossky, 25.7.2011
Muzete my prosim poradit, zda mohu v tomto obdobi prihnojit datlovnik a jake hnojivo je nejvhodnejsi pro tuto palmu.Dekuji Petra
Rychlerostoucí smrk, 27.3.2011
Evidentně špatně jste pochopil dotaz.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika