Příspěvky uživatele - 223.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor jikov, 19.6.2014
Po zimě nenastarutu 15 let starou Vari. Po zatažení nedává svíčka žádnou jikru. Nevím jak poznat jedná-li se o závadu zapolování nebo magneta.  Po zatažení za startér je okolo 1 V (mezi třemi kontakty postupně měřenými na elektronickém... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 16.1.2014
Býčí srdce pěstuji několik roků. Masité, výborné na saláty. Pak vítězí Šejk na zpracování. Je z něho výborný protlak a jeho pikantní nakyslá chuť je přesně to, co máme rádi. Dnes jsem dala poslední dozrálé na okně do mexického guláše. Nemáme rádi... celý příspěvek >
Plíseň na kysaném zelí, 9.12.2013
Děkuji za odpověď, ano, je v keramickém hrnci na zelí a máme ho v paneláku ve sklepě, je tam cca 14 °C. Dáme na Vás a prkénka ani kámen už tam dávat nebudeme, nahoru dáme mikroten a jen dolijeme slanou převařenou vodou, aby bylo ponořené. Snad už to... celý příspěvek >
Plíseň na kysaném zelí, 9.12.2013
Nakládali jsme letos poprvé zelí, zdá se, že vykvasilo dobře, je chutné, vodu do žlábku doléváme, snažíme se udržovat čistotu, už několikrát jsme odebírali a dnes manžel zjistil, že kolem kamene, který leží na dřevěných prkénkách, je plíseň - vypadá... celý příspěvek >
Jak sázet česnek, 24.11.2013
Tak jsme taky včera nasadili česnek.Uvidíme, jak se bude dařit.Snad vyroste pěkný.Teď už záleží hlavně na přírodě. P.
Jak sázet česnek, 20.11.2013
Chtěl bych se zeptat, jestli jste už začali sázet česnek. P.
Sadba česneku, 7.11.2013
6 cm nad zoubek, nebo hloubka i se zoubkem?
Sadba česneku, 7.11.2013
Jak hluboko sázet česnek?
Co nasadit na slunné, větrné místo?, 6.10.2013
Díky moc za radu, dívala jsem se na netu a myslím, že vajgélie bude ta správná volba. V zahradničení jsem začátečník, takže tyto rostliny neznám a jsem moc ráda, že existuje toto fórum a na něm lidé, kteří umí a jsou ochotni poradit. Mějte se hezky a... celý příspěvek >
Co nasadit na slunné, větrné místo?, 5.10.2013
Dobrý den, řeším co nasadit u vjezdu na zahradu - jedná se o slunné, větrné stanoviště, půda těžší, vlhká. Mám takovou představu - ibišek syrský + levandule do netkané textilie, aby neprorůstal plevel, nahoru kačírek. Bohužel jsem si přečetla, že... celý příspěvek >
Choroba rajčat?, 29.9.2013
Ve skleníku máme ještě hodně pěkných, ale zelených račat. Byla by škoda je vyhodit, co radíte? Děkuji.
Už jsme sklidili nepaličák, 8.7.2013
Máme také dost pěkný, letos jsme sázeli poprvé. Dnes jsme ho vyndali ze země. Sázeli jsme na podzim stroužky a některý udělal pěkné paličky třeba se čtyřmi strožky a některý pouze jeden velký kulatý stroužek. Jak to? P.
Jak sázet česnek, 2.7.2013
Na podzim jsem nasel pacibulky a teď z toho vyrostly kulaté asi 1cm velké kuličky. Ne stroužky. Když je vyndám ze země a na podzim nasadím jako stroužky, vyrostou z toho stejné paličky čeneku jako ze stroužků? Já to neznám, nikdy jsem to nedělal.... celý příspěvek >
Jak sázet česnek, 25.6.2013
Dobrý den, kdy se prosím vás vydělává ze země nasetý česnek z pacibulek (ze semena)? Děkuji P.
Krovinorez - namotava se trava, 19.6.2013
když vytáhnete z regálu v obchodě funglovku, může se stát, že ji na dané seřízení ani nenahodíte. A pokud ji naložíte hned z kraje, no nevím. Ale pořád nechápu jednu věc, s tou 535 poseču jakoukoliv buřen, a to beru i náletové dřeviny zhruba do 3cm.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika