Příspěvky uživatele - 227.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kadeřavost broskvoně 2024, 2.3.2024
Dobry den, mam tiez broskyne v takom stadiu a nejako som doteraz nestihol postrek kedze sa rychlo prebrali stromy. Neuskodi mednaty Champion tym vyrasenym koncovym pukom, v najblizsich dnoch by som postriekal?
Višeň, 24.3.2014
Tá garáž za to nestála.
Podzimní termín výsadby broskvoní, 18.11.2013
Dobrý večer pán Petr, priznám sa že nie som pestovateľ skorých odrod broskýň kvoli neodlučiteľnosti kostky od dužiny aj keď viem že mnohé z nich sú chutné. Sunhaven je stará klasika nenáročná dobrá odroda, myslím že keby ste si ju zaobstarali... celý příspěvek >
Boscova flaška, 28.10.2013
Mal som možnosť ochutnať Boscovu flašku minulý týždeň má veľmi dobrú chuť, počitam že keď si niektorí jednotlivci ktorí tu len čítajú a nikdy nič nenapíšu prečitajú tento moj prispevok tak sa hneď zajtra rozbehnú do Plantexu a do konca... celý příspěvek >
Merchant, 28.10.2013
Dobrý večer pán Ján, urobili ste veľmi dobrú reklamu odrode čerešne Merchant, bol som v Plantexe a predavačka povedala že ľudia jej povedali že čítali našu diskusiu o tejto odrode na tejto internetovej stránke a preto... celý příspěvek >
25 odrůd jabloní, 3.8.2013
Môžete mi prosím poradiť, hľadám nejaký top rebríček jabloní, začínam sa pripravovať na jesenné sadenie a najviac času zaberie výber odrôd.Dakujem.N.K
Ničení vytrvalých plevelů pod keřovými rybízy Roundapem, 16.4.2012
Mám takúto skúsenosť s Roundupom. Ak ho so štetcom nanesiem v koncentrovanom stave na list za teplého počasia, je málo účinný (možno vôbec). Vysvetľujem si to tým, že rastlina si ho nemôže vstrebať do seba bez vody. Preto ho je potrebné nariediť... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika