Příspěvky uživatele - 125.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Úprava malotraktora, 27.8.2015
Díky za postřehy, zústal jsem u mechanického ovládání, zatím to jde, oralo se dobře i s vari vepředu(Vari+vozík jako nosič nářadí).Takže to už nechám tak jak to mám(miresk)
Úprava malotraktora, 9.3.2015
Chtěl bych se zeptat jak máte udělané zvedání zadního závěsu? Podle Vari nebo máte vlastní udělátko, pokud ano můžete dát foto?Dík(miresk)
Úprava malotraktora, 2.12.2014
Vypadá dobře, tak ať se daří(miresk)
Úprava malotraktora, 11.5.2014
Vypadá to dobře, tak ať se daří v pokračování(miresk)
Vari nechce nastartovat, 19.3.2014
Důležité je že jste příčinu objevil, tak mnoho zdaru v opravě a ať zase brzy šlape(miresk)
Vari nechce nastartovat, 17.3.2014
Omlouvám se, nevšiml jsem si že už o guferu psal Standa(miresk)
Vari nechce nastartovat, 17.3.2014
Jde o to jaký máte motor, jestli máte dvoutakt tak jsme měli nedávno stejný problém, pokud kouří může to být tím že povolilo spodní gufero(náš případ),pak si přisává falešný vzduch a nepojede i kdyby jsme se uprosil, i nám to kleklo naráz, po výměně... celý příspěvek >
Nabíječka baterie zahradního traktoru, 14.3.2014
Podle toho co psal autor se chová nabíječka jinak než by měla, může být i špatná baterie, takže jediná možnost je změřit nab. napětí, proud, po změně signalizace i před, zkontrolovat celkové chování nabíječky, stav baterie během i po... celý příspěvek >
Nabíječka baterie zahradního traktoru, 13.3.2014
Pokud je to opravdu nabíječka co to tam rve podle svého a neohlíží se na baterku tak asi nejlepší bude ji vyhodit a sehnat něco jiného, takhle na dálku se nic lepšího asi poradit nedá, to by jste taky možná nestačil měnit baterie(miresk)
Nabíječka baterie zahradního traktoru, 11.3.2014
Zkuste mrknout do baterky, jestli tak do 20 minut po přepnutí diody přestane "vařit",jestli ano tak asi přepla do udržovacího režimu, pak by mělo napětí baterky pomalu mírně klesnout, pokud ne tak raději odpojit, a zřejmě se asi nevyhnete tomu aby se... celý příspěvek >
Vari rotavator s vlastní převodovkou a motor Honda, 20.2.2014
My to tenkrát koupili komplet s největší šířkou záběru, takže to vám neporadím ale zkuste mrknout i na stránky Vari, třeba tam něco bude(miresk)
Vari rotavator s vlastní převodovkou a motor Honda, 19.2.2014
My máme obě převodovky na čtyřtakt, púvodně byla sestava kupována se čtyřtaktním motorem.Značku už nevím ale dlouho nefungoval, tenkrát tady honda ještě nebyla, pak jsme koupili dvoutak, jezdilo to rychleji ale dokud byl člověk mladý tak to prostě... celý příspěvek >
Vari rotavator s vlastní převodovkou a motor Honda, 18.2.2014
Omlouvám se že odpovídám až teď, dřív to nešlo, Standa V ale odpověděl za mne, s tím co napsal souhlasím i já, vlastně není co dodat, my máme motory dva a do rotačky dáváme dvoutakt, tím že má vyšší otáčky tak dělá jemnější hlínu, do pojezdu hondu.U... celý příspěvek >
Vari rotavator s vlastní převodovkou a motor Honda, 18.2.2014
Používáme to už léta, vlastně prakticky od začátku co máme Vari a hlavní výhoda je že nemusíte přehazovat kola za rotační nože a naopak, přehodíte motor a jedete nebo kypříte, já to považuju za +,ale je to samozřejmě na vás(miresk)
Úprava malotraktora, 11.1.2014
Dík za fota, ale myslel špíš fota nebo nákres té hydrauliky(miresk)
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika