Příspěvky uživatele - 30.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přilba k motorové pile, 2.11.2013
Tie sluchátka Peltor sú v poriadku. Iba ste zvolil zlú skupinu. Sú delené do troch akustických skupín a pre prácu s pílou sa používa prvá najslabšia.
Sjednocení řetězů Husqvarna a Stihl - jak na to, 31.10.2013
Teoreticky to nevadí. Prakticky by som to neodporúčal. Drážka sa časom pravdepodobne vyčvachtá. Ja som to nikdy neskúšal. Ak chcete blbovzdorné riešenie nahodťe na skupinu píl A - reťaze s rozstupom.325 a na skupinu píl B - reťaze 3/8. Ani to ale... celý příspěvek >
Sjednocení řetězů Husqvarna a Stihl - jak na to, 31.10.2013
Neberte to tragicky. Na štilku patrí štil lišta a na "husaberg" oregon. Lišty ak ich nebudete používať namiesto lopatky ako páčidlo, vás vydržia roky a zaplatia sa niekoľko x.  
Nákup nové motorové pily, 29.10.2013
Nemusel ste to kúpiť. Nedodali vám to čo ste si objednali. Nemali ste žiadnu povinnosť kupovať iný druh alebo typ tovaru než aký ste si objednali. Faktúra aj napísaná sa dá predsa stornovať. To nebol váš problém predajca nedodal tovar podľa vašej... celý příspěvek >
Dolmar ps 500 vynechavanie motoru, 28.10.2013
Servis ak je seriózny alebo značkový vám pravdepodobne dal na opravu záruku. Tak nebuďte neprimerane aktívny a hlavne sa nehrabte do nastavenia karburátora. Vyrežte tých pár nádrží vo zvýšenom pomere olej - benzín ak chcete byť dobrý majiteľ a potom... celý příspěvek >
Sjednocení řetězů Husqvarna a Stihl - jak na to, 28.10.2013
Mať tak vaše starosti som najšťastnejší človek.. Oregon reťaz je na pohľad úplne iná ako štilácka. Na to stačí hodiť "štvrť očka" na desatinu sekundy a zámena je nemožná.
Prosba o radu s výběrem pily, 20.10.2013
A ešte existuje aj varianta B. Na tých 30kubíkových halúzok ročne by som si radčej objednal pilčíka ako majiteľovi súkromnej hory by mi to vyhovovalo lepšie ako kupovať po špekuláciách akú vlastne? -  novú pílu a bez skúseností sa púšťať do... celý příspěvek >
Bruska na řetězy motorových pil, 18.10.2013
Takže doporučujete brúsiť alebo iba búskou alebo iba pilníkom? Kombinovať dokopy je to nevhodné pretože jednotlivé spôsoby brúsenia majú odlišné uhly. A ja som si doteraz naivne myslel že pilníky sa používajú preto v stanovenom priemere pre... celý příspěvek >
Dolmar ps 500 vynechavanie motoru, 18.10.2013
Ťažko niečo riešiť internetovou diskusiou. Majiteľ zadrenej píly sa zbytočne bude sťažovať ako ho Dolmar oklamal a poviedol. V prvom rade treba začať od seba a priznať si vinu ako obsluha. Už to tu uviedol vyššie J.S. Je to poučenie pre... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika