Příspěvky uživatele - 179.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Růže Emila Maria, 31.3.2012
Na Krásnych ružích ji paní Lili určila (s vysokou pravděpodobností)  jako "La Rose de Molinard".  Šlechtitel Delbard. Pod tímto názvem je k dohledání na HMF. Květa
Množení velkokvětých venkovních ibišků, 12.3.2012
Semena tohoto ibišku potřebují ke vzklíčení vyšší teplotu (22 - 24 st.C), klíčí za 14 dnů. Květa
Kdo odnesl lískové ořechy?, 17.11.2011
Nyní, když začaly mrazy, mi náhle (během max.4 dnů) zmizely z 2 přepravek (vrstva byla cca 5 cm) lískové ořechy. Zbyla pouze 1 hrstka bez vyjímky dutých a červivých. Byly na půdě, kam ale vedou menší větrací otvory, kterými se protáhne např. i kočka.... celý příspěvek >
Pennisetum glaucum Purple Baron, 6.8.2011
Nepřezimuje. Květa
Jak a kdy řízkovat syrský ibišek, 24.7.2011
No, ne že by odpověď nebyla vyžadována důrazně, že... Samozřejmě, že ibišky řízkovat jdou. Mně nejlépe ze zelených řízků, dva páry listů, spodní odstranit, vrchní zakrátit. Stimulátor. Perlit nebo substrát. Čímž jsem v podstatě odpověděla i na to... celý příspěvek >
Pěstování okrasných travin ze semen:), 24.7.2011
Otázka je položena příliš široce. Záleží na konkrétní trávě. Někt. potřebují k vzejítí stratifikaci, jiné nikoliv. Květa
Jak pěstovat pamp. trávu?, 24.7.2011
seje se na povrch substrátu, lehce možno zasypat buď hned nebo po vyklíčení. Teplota pro vzejití 20 - 22 st. C, klíčí do 14 dnů. Pak přepikýrovat, několik let nesázet do zahrady. Pěstovat v květníčkách, na zimu nejlépe do bezmrazu nebo... celý příspěvek >
Prosím, poznáte někdo tuto rostlinu?, 19.4.2011
PS. : ještě k tomu Hebe speciosa Variegata - na netu má udávanou mrazuodolnost zóny 8b (tj. -9,4). Na podzim ho bývají plné Baumaxy, různých velikostí. Květa
Prosím, poznáte někdo tuto rostlinu?, 19.4.2011
Na první fotce je hebe - prodává se pod názvem Hebe Veronica (Hebe speciosa Variegata) Myslím, že u nás není schopno přezimovat (i pod nakrytím), resp. kdokoliv si ho koupil, zahynulo mu - ať nakrýval jak chtěl. Známá ho pěstujeo jara do podzimu v... celý příspěvek >
Pomůžete mi, prosím, určit přesný název těchto rostlin?, 19.6.2010
oprava, vypadlo mi c - aesculifolia Květa
Pomůžete mi, prosím, určit přesný název těchto rostlin?, 19.6.2010
rdesno by mohlo být Polygonum amplexicaulis, u rodgersie se nejedná o kaštanolistou (aesulifolia) ale o Rodgersii podophylla. Květa
Kvalitní kamínky do kočičího WC, 14.4.2010
Dobrý den všem, my po letech zkušeností s chovem koček už nekoupíme nic jiného než Magic litter Nyní jsem dokonce na netu narazila na novinku, jakýsi diagnostický kočkolit. Když není kočičce dobře a vyčůrá se do kočkolitu, tak podle jeho zabarvení... celý příspěvek >
Čím krmíte?, 14.4.2010
ahojky, určitě hodně záleží na co je psík zvyklý. Náš maďarský ohař konzumuje především maso a prokládá to granulemi pro aktivní psy naopak oříšek mojí tchýně papá výhradně granulky, protože vše ostatní vyblinká. Je už hodně starý, tak... celý příspěvek >
Pes štěká, 14.4.2010
Ahoj všem, z vlastní zkušenosti mohu vřele doporučit ultrazvukový obojek proti štěkání Pak se vyrábí jen atrapa obojku, tzn. že když je pes na zahradě ať si "zloděje" vyštěká, ale doma ať je klid :-) Jak se to naučí stačí aby chodil jen s atrapou... celý příspěvek >
Hakugan, 24.3.2010
Bohužel, neporadím. Většinou se u nás prodávají pouze v rozlišení - barva (a i uváděná je mnohdy ve výsledku jiná). Pokud byste trvala opravdu na přesném kultivaru, se zárukou, pak nejspíš pouze objednat v zahraničí. Prodávají je na podzim. Jinak,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika