Příspěvky uživatele - 15.195

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zelenina do polostínu, 28.4.2014
Dobrý den, prosila bych o radu. Založila jsem 2 velké záhony na plném slunci a jeden menší záhon mám vedle chaty kde svítí sluníčko pouze dopoledne. poraďte mi prosím jakou zeleninu tam mohu umístit. Papriky, lilky a rajčata samozřejmě dám na... celý příspěvek >
Výroba samozavlažovacích květináčů, 30.1.2014
Děkuji. Akorát nevím co ten pán v tom videu dává do toho kýble místo těch zavlažovacích knotů, jestli je to nějaká obyčejná savá látka. Třeba bavlněná? Tak co myslíte, že je lepší použít?
Výroba samozavlažovacích květináčů, 28.1.2014
Dobrý den, chtěla jsem se poradit chtěla bych letos pěstovat na chatě rajčata a papriky. Jenže jsme na chatě jen o víkendu a nemohla bych zalévat. Napadlo mě vyrobit velké samozavlažovací květináče z plastových barelů asi 25L. Polovinu barelů bych... celý příspěvek >
Výsadba ovocných keřů, 17.10.2013
Tak to právě nejsou. Asi budu muset teda dokoupit ještě jinou jabloň.
Výsadba ovocných keřů, 17.10.2013
Tak už mi dorazily stromky i keře a o víkendu se chystám sázet, ale ještě jsem se chtěla zeptat, zakoupila jsem 2 keříky čarveného rybízu a 2 keříky josty. Oplodní se mezi sebou nebo musím ještě koupit od každého jinou odrůdu? To samé u jabloní... celý příspěvek >
Výsadba ovocných keřů, 4.10.2013
Dobře u sázení stromů mám tedy použít na dno část kompostované zeminy a zbytek stávající chápu to dobře, zahradnickou už nemám přidávat.
Výsadba ovocných keřů, 4.10.2013
A myslít teda pak celou tu jámu vysypat zahr.substrátem nebo jen z půlky a zbytek stávající zeminu? A na zimu je mám ještě přihrnout, aby mi nezmrzly? Myslela jsem ještě ty rybízy zakrýt tžeba chvojím? Asi hloupé dotazy, ale říkám sázím poprvé a... celý příspěvek >
Výsadba ovocných keřů, 4.10.2013
Děkuji moc za odpověď, jsem v sázení nováček. Toto video bylo v pořadu rady ptáka loskutáka, tak jsem doufala, že postup je správný. Máme totiž horší zeminu spíš jílovitou. Volila jen keře rybízu a angreštu. Ze stromků jabloň, švestku, špendlík a... celý příspěvek >
Výsadba ovocných keřů, 4.10.2013
Dobrý den, chtěla bych touto cestou poprosit o radu. Letos se chystáme zasadit ovocné stromky a keře. Na internetu jsem zhlédla video o sázení ov. stromku, při kterém dali na dno jámy granulovaný kravský hnůj pak kompostovanou zeminu a zahradnický... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika