Příspěvky uživatele - 230.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odolná pološvestka Tophit, 2.11.2016
O minulém víkendu jsem na zahradě sbíral švestky a doma jsme za ně byli rádi. A pro tento víkend tam snad taky něco zbyde.
Jakou podnož pro meruňku, 2.11.2016
Tak ty zkušenosti zatím sbírám. Již je mám jeden rok. Zasadil jsem je do 75 litrů substrátu. Zatím je zalévám tak pěkně rostou, i 20 cm. Možná s nima budou problémy, ale pro mě je důležité, že jsem zkusil meruňky od začátku června (Tsunami) až do... celý příspěvek >
Kvalitní letní jabloň, 24.10.2016
Tak jsem si chtěl koupit letní jabloň a nevybral jsem si. Bohužel jše na zhýčkaných podnožícj M26 nebo M9.
Jakou odrůdu zakoupit, 11.10.2016
Pozor. Již skoro 15 let pěstuji třešeň a zatím tak miska. Velice krásně kvete, ale asi nemá opylovače. Takže půjde ven. Chtěl by jsem si koupi dvě ranné třešně, kvůli červům vrtuli, ale bojím se, že nebudou opýleny. Burlat není... celý příspěvek >
Rýč fiskars, 6.9.2016
Životnost každého zařízení je dána hlavně brutalitou uživatele. Používám rýč Fiskars víc než 15 let na veškeré domácí výkopové práce (včetně rytí cca 600 m2) a není problém. Podotýkám, že v předchozím období jsem stejně a bez problémů týral i... celý příspěvek >
Roubování nazeleno, 1.6.2016
Bylinné roubování s úspěchem používám v podstatě na celý běžný zahrádkářský sortiment - peckoviny, jádroviny, drobné ovoce (rybíz, angrešt), révu, ořešák... Tímto způsobem lze ušetřit jeden rok. Touto dobou naroubované řízky (lze použít... celý příspěvek >
Kompotovice, 30.9.2013
Taky jsem byl u toho, když předemnou pálili 200 l vykvašených kompotů. Neuvěřitelně to teklo, výskočka byla přes 90%. A výsledná lihovost dosáhla 75 %.Málem to palič nemohl změřit. V chuti převládal černý rybíz, protože těchto kompotů tam... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika