Příspěvky uživatele - 32.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Psidium, 13.9.2013
mám ještě jednu tu samou rostlinu, jednu doma a jednu v práci. Tu první jsem koupil někdy v červnu a udělal jsem s ní to samé, také přesadil do rašeliny a do většího květináče a dal za okno a roste - zatím. No uvidíme co bude s touto, asi se to už... celý příspěvek >
Psidium, 13.9.2013
rostlinu jsem koupil a dovezl domů, byla v malém květináči a kořeny už lezly ze spodu, po 4 dnech doma jsem ji přesadil do rašeliny do většího květináře a zalil, dal jsem ji na parapet a teď je za oknem na parapetu - slunce už stejně nesvítí tolik.... celý příspěvek >
Psidium, 11.9.2013 Obsahuje fotku
.
Psidium, 11.9.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, koupil jsem si Psidium a na některé listy mi začaly usychat a objevili se tam fleky, viz foto. Co s tím? Nevíte někdo z čeho to je? děkuji za radu
Al-ko PowerLine, 14.5.2010
Tak už ji mám v garáži.  Bohužel klimatické podmínky posledních dní znemožňují dát ji do těla. Ovšem musím říci, že vypadá opravdu dobře. Hned jak ji otestuji, napíši zde své pocity a postřehy.  TT
Al-ko PowerLine, 6.5.2010
Dobrý den vážený pane M., právě proto jsem dal PROFI do uvozovek. T.T
Al-ko PowerLine, 4.5.2010
Dobrý den, nemáte náhodou někdo zkušenosti s touto "profi" řadou?  Děkuji. T.T. 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika