Příspěvky uživatele - 227.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Topfive, 21.8.2014
Mohli by ste napísať pán Alois ako to dopadlo s poslednými plodmi u vášho Topfive či bola ich chuť ešte sladšia ako teraz alebo zfádneli tak ako to býva u posledných plodov Toptaste. Ďakujem
Dolmar ps 400 rv.1996 zahadzuje sviecku, 18.5.2014
ano dava iskru ale pila uz nechce nastartovat, neviem co stym je a ked som dal dolu vyfuk tak ked som tahal za snuru a pozeral na pjest tak sa mi zdalo ako keby si pjest stale tahal zmes benzinu robily sa tam bubliny na pjeste... poradi niekto?... celý příspěvek >
Netřesk, 17.11.2013
Ako je to s netreskami cez zimu?Nechávate v zahrade, zakrývate,alebo čo s nimi?Dik.N.K.
Orangered, 3.9.2013
Ako ste sa rozhodol Paľo, idete kupovať ten Orangered, vy máte asi celkom dobrú polohu aj pre túto odrodu.Jano
Zásilkový prodej ovocných stromků, 3.9.2013
Dobrý večer pán Mikeš, Leskoru plánujem zasadiť na jeseň,na akom podpníku ju zháňate? Presentu bude mať Plantex Veselé.Jano
Kuresia, Orangered, 13.6.2013
Chcel by som sa opýtať niekoho kto prestuje tieto odrody aké má s nimi skúsenosti, ako je to s odolnosťou kvetov proti namŕzaniu na jar.ako sú tieto odrody citlivé na monilózu kvetov ale aj plodov pri dozrievaní, kedy dozrievajú, ako rodia,... celý příspěvek >
Pecky pomeranče, citronu, mandarinky, limetky, 16.3.2013
daš semiačko na namočenú vatyu a počkaš týždeň a vyklíči poto zasadíš a mas
Jackfruit, 21.5.2012
nazdar, neviete kde sa daju zohnat semena alebo rastlinky jackfruitu? diki moc
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika