Příspěvky uživatele - 227.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stanley - jedna z nejužitečnějších odrůd minulosti, 4.9.2014
Elena je dobrá odroda, mám ju naštepenú na Stanley, oproti Stanley má síce menšie plody ale netrpí moniliózou plodov ako Stanley. Stanley je odroda ktorá sa hodí skor na spracovanie(kompóty alebo povidla-lekvár.)
Úprava malotraktora, 19.12.2013
no pri takej malej rychlosti max 15 km/h sa trosku viac natocite ale zase lahsie to pojde... dakujem aj vam nech sa dari :)
Gabrovská se Bulharům povedla, 29.11.2013
Ďakujem pán Vysloužil za odpoveď, hľadám slivku ktorá by bola vhodná aj na spracovanie nie len na jedenie, preto som sa pýtal práve na tieto odrody, škoda že Katinka nie je vhodná na spracovanie, inak by som kúpil určite práve... celý příspěvek >
Podzimní termín výsadby broskvoní, 19.11.2013
Vy by ste naozaj pán Petr do takej problematickej odrody akou je Dixired išli? Jano
Pozdní slivoň Presenta, 20.10.2013
Ano na to že je dnes 20.10.je naozaj teplo, dnes bolo u nás v poobedňajšich hodinách 14 stupňov nad nulou ale na dozrievanie Present je to málo, to by muselo byť možno o desať stupňov viac, takto teplo je teraz v Grécku, u nás v strednej... celý příspěvek >
Merchant, 20.10.2013
Ste veľmi ochotný pán Ján, myslím že kúpim ten Merchant, keď je tak dobre hodnotený v Nemecku, podpník na ktorom ju predávajú v Plantexe mi tiež vyhovuje, a aj sa ich opýtam čo plánujú na budúcu sezónu, to je dobrý nápad.Vtáčnicu by som uź nechcel... celý příspěvek >
Hargrand, 14.9.2013
Máte krásne a veľké plody Hargrandu pán Milan, ja by som pod marhuľu chcel tiež iba myrobalán, len škoda že niektoré školky na Slovensku marhule na myrobaláne vobec nerobia.
Trojica najlepších, 14.9.2013
Haganta nie je žiadny chuťový zázrak, jedol som ju pred dvoma rokmi, jediné plus vidím v tom že je pomerne veľká a dobre odlučiteľná od kostky ale ja by som ju určite nezasadil.
Co je to za renglódu, 14.9.2013
Je to Althanova, ja som obral posledné Malvazinky 19.8.pritom v minulých rokoch boli u mňa vždy obrané do konca júla takto dlho neboli na strome ešte nikdy, tento rok je to oneskorené o dva až tri týždne oproti minulému roku, podpísala... celý příspěvek >
Dvě odrůdy na jeden strom, 14.9.2013
Je to tak ako píše p. Vysloužil, ja mám povodnú Zelenú ringlotu a do nej bola navrúbľovaná Malvazinka a Oulinská riglota. Oulinská ringlota mi každý rok láme konáre a malvazinka a zelená ringlota má minimum plodov.
Série Top, 2.9.2013
Libor ďakujem za odpoveď, to mi nevadí že má dierkovitosť listov, postriekam Dithanom a Syllitom, ale nie v lete, moníliu na plodoch neriešim, také plody vyhadzujem, nestriekam pred zberom, som tej zásady že keď striekať tak len na jar, proti... celý příspěvek >
Orangered, 2.9.2013
To že má Leskora menšie plody mi vôbec nevadí, pre mňa je dôleźité že je to nenáročná odroda, ani Bergeron nie je veľký, najvačšie plody vážili cca 60 gramov a som s ním spokojný, akého máte opeľovača ku tej Leskore, stále si vybavujem... celý příspěvek >
Nejaromatictejsi odruda, 27.7.2013
Dobrý večer pán Petr, podľa toho čo ste napísali má Leskora oproti Radke dlhšiu dobu zberu ak tomu dobre rozumiem. Zdraví Vás Jano
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 3.7.2013
Držal by som sa toho, čo predpisuje výrobca motora, bez ohladu na tp, aký olej používam. Ak výrobca predpisuje miešať 1:33 tak ::33. Výrobca hádam najlepšie vie, prečo taký pomer zmesi predpísal. :-)
Floxy, 4.2.2012
A ako daeko od seba ich treba zasadiť?Koľko kvietkov ste sadili prvý raz vedla seba?Dakujem.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika