Úprava malotraktora



host - 227.35 (?)
19.12.2013 17:33

no pri takej malej rychlosti max 15 km/h sa trosku viac natocite ale zase lahsie to pojde... dakujem aj vam nech sa dari :)

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 125.97 (?), 3.12.2013 10:41

Souhlasím s tím že zatočit v měkkkém terenu je s řiditelnou nápravou bez diferenciálu nejisté, kdežto kloub zatočíte vždy, nadruhou stranu je nutnost hodně zatížit hnací nápravu s kloubem, vyzkoušeno,jinak ji zahrabete, ono má oboje pro i proti, je škoda že v okolí nikdo quatro, nemá abych to šel omrknout namístě a viděl co to dělá

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 125.97 (?), 16.12.2013 16:21

Tak jsem sehnal převodku z Š 1203,zatím zůstanu tedy u připojeného vozíku, něco jsem už sbastlil a jen sehnat volant a můžu to zkusit


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 42.246 (?), 17.12.2013 7:04

ja som tiez teraz robil podobnu upravu ale riadenia skoda felicia ide to super aj ja som to daval na oje od vozika... mal som moznost aj pouzit riadenie s 1203 ako vy ale neviem ci ten gulovy cap pri vacsom bocnom naklone prevodovky traktora voci oju dovoli az tak velky uhol. skusite uvidite inak dobre vacsia paka je lepsia chod urcite bude stacit 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 125.97 (?), 17.12.2013 14:11

Já jsem si to nejdřív vyzkoušel nanečisto, v té poloze jak to mám to dosáhne na obě strany skoro nadoraz(kola u oje vozíku),taky jsem zkusil podložit kolo frézy cca 30 cm jako simulaci náklonu aby se mi neopřela spojovací tyč o hranu držáku, pak jsem to teprve přivařil napevno, zajímalo by mě jak se vám to osvědčilo, jde to slušně řídit?,myslím tím lehkost zatáčení a tak podobně (miresk)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 125.97 (?), 17.12.2013 14:14

P.S: můžete přihodit foto?dík(miresk)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 227.57 (?), 18.12.2013 18:58

ked si date volnobeznu v pred tak pri riadenia mi to ide jednym prstom ked mam zapnutu uzavierku na plno na oboch kolesach tak to ide trosku tuhsie ale bez najmensieho problemu je to neporovnatelne hlavne pri cuvani kedy sa nemusite bat ze vam ostanu rukovate v ruke a vy pojdete panu bohu do okien... vela zdaru foto sa mi neda uz som zazimoval ale velmi podobne to mam aj ja urobene len to ze ja mam uchyt vsetko v spodnom zavese aj vozik aj gulovy cap jedine to ci vam to npojde pomaly otacat lebo tato prevodovka snekova v 1203 je silnejsia ovela ale aj pomalsia... ci nebudete musiet na ukor tej sili zmensit paku aby bol kratsi chod to uvidite vela zdaru :) jja robim este upravu radiacej paky aby som nemusel schadzat z voizika

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 125.97 (?), 19.12.2013 11:29

pokud je ta šneková převodka pomalejší tak to mi nevadí, spíš naopak, sehnal jsem už i volant tak pomalu dodělávám zbytek, přeji štastné a veselé vánoce a Nový rok(miresk)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 227.35 (?), 19.12.2013 17:33

no pri takej malej rychlosti max 15 km/h sa trosku viac natocite ale zase lahsie to pojde... dakujem aj vam nech sa dari :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 8.84 (?), 5.1.2014 16:45 Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 125.97 (?), 5.1.2014 16:59

Už to mám hotový, ještě natřít a musím přetěsnit převodku řízení, mírně prosakuje, podle toho videa s vozíkem vepředu bych to asi nezkoušel, podstatná vada - vysoké těžiště.Ty ostatní ještě zkouknu ale jsou podobné tomu co mám.I tak díky za snahu pomoct(miresk)


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika