Příspěvky uživatele - 209.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Black Magic, 31.8.2013
Na ukrajinskej ampelografii má Kodrjanka sakramentsky válcovité bobule. Zdá sa, že klonov bude u Kodrjanky viacero. Trochu mi to pripomína nedávnu diskúsiu o tvaru bobúľ Ajvazu. V každom prípade ste Mirku potvrdil, že Kodrjanku striedavo chválilo a... celý příspěvek >
Orangered, 31.8.2013
Zdravím Vás Jano! Bergeron na fóre veľmi chvália. Ako ste na tom s postrekmi proti monilióze? Nemali ste zatiaľ na Bergeronu príznaky choroby? Kvalita francúzskych hybridov zrejme pokrivkáva za ich reklamou, ale každý máme iné podmienky pre... celý příspěvek >
Black Magic, 31.8.2013
Biancu som si zakorenil (1 rezok) a na jar ju preočkoval veľkoplodou sortou Novyj Podarok Zaporožiu. Očko sa na tenkom kmienku nechytilo, takže Bianca pokračuje v raste. Našťastie sa mi 2 očká NPZ ujali na jednom z 2 kmienkov Augustina, tak sa teším... celý příspěvek >
Black Magic, 31.8.2013
Gratuľujem Braňo k prvej úrode Black Magicu!  Viem, že aj v okolí Žiliny sa dá dopestovať teplomilné ovocie (napr. Janko Majzel v Brodne), ale keď si človek uvedomí, že Black Magic pestujú aj na juhu Talianska, patrí sa dať dole klobúk pred... celý příspěvek >
Sklizeň révy 2013, 31.8.2013
Dnes u nás bolo príjemné slnečné počasie, aké aké potrebujeme pre dozrievanie hrozna. Rovnakým spôsobom ako doma Solaris a Prim som vo vinohrade zmeral cukornatosť niektorých odrôd naočkovaných na starých koreňoch Vitis vinifera. Údaje sú v stupňoch... celý příspěvek >
Aprimira, 31.8.2013
Tak vidíš, Libor, ani Nemci už neoplývajú precíznosťou a poriadkumilovnosťou, ako sa o nich hovorievalo. To ale nič nemení na skutočnosti, že vlani bola Aprimira výtečná a lahodná. Škoda, že ak preštepím korunku poľskej blumy Angeleno niečím... celý příspěvek >
Black Magic, 31.8.2013
Zdravím Vás a musím smutne priznať, že Black Magic mi zatiaľ nerodí. Ani bujný rast sa nepotvrdil. Zápasím s dopestovaním poriadneho ťažňa na tvorbu kmienka. Pritom sadenica od Juralu mala priam exemplárne korene. Firma Jural ma sklamala s odrodou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika