Příspěvky uživatele - 95.245

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oprava pily Stihl MS 270, 8.12.2015
Dobrý den a chcel by som sa spítat či niekto nema servisný manual k danej pile Stihl MS 270 vsetko nachadzam len v angličtine... Dakujem
Modrá skalice ano či ne?, 26.7.2015
velky suhlas..mozno nie na kožne..ale chuda pečen a oblicky.. oci a sliznica, max. 1 g a aj to je AŽ  - AŽ, vidte moj prispoveok hore..A vykašlite s ana šetrenie apodobne kecy o nezavadnosti, na karte bezp. udajov su uvedene toxicke koncentracie... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 26.7.2015
POZOR... modra skalica je prudky jed.. Staci koncentracia 0,1 mg na liter vody  -  (1 l vody ma = 1 000 000 ml, alebo mg) na hubenie rias.. na hubenie ryb staci od 0,1 do 1,2 mg / liter..  A teraz k prepoctom.. Ak aplikuje ako tu pisu... celý příspěvek >
Kyselina chlorovodíková, 6.6.2015
Prosim o pomoc. Vycistili a napustili sme bazen vodou zo studne.Naliali sme kyselinu chlorovodikovu a pridali modru skalicu. Dva dni pustena pieskova filtacia voda je vycistena, ale nie priezracna. Manzel tam nalial chlorman sodny, aby sa voda... celý příspěvek >
Obsypání Azuro 405, 10.8.2014
nespekuluj.. obetonuj to
Warwickshire Drooper, 2.10.2013
Dnes som ju koštoval je vynikajuca 31Brix.
Warwickshire Drooper, 28.9.2013 Obsahuje fotku
Je to Anglicka slivka stara odroda ma nadherne žlte plody s červenim ličkom sladka štavnata vyborna chut prva uroda.
Co vaše réva? (2013), 28.9.2013 Obsahuje fotku
Novyj Podarok Zaporožiu mi prvy krat zarodil je vyborny pekne strapce bez postreku.
Jefferson Gage, 27.9.2013
Tuto a ine anglicke odrody mi poslala neter  z anglicka ,teraz som pozeral stranku a neviem či som nezamenil štitky lebo na stranke anglickej to vipada že mam Coe s golden drop. Ta stranka je zde.
Skvrny na slivce, 17.9.2013 Obsahuje fotku
Je to roztoč z čelade vlnovnikovcovitych treba stromček ošetrit na jar v čase pučania Sulkov.
Viktoria, 15.9.2013 Obsahuje fotku
Viktoria sa tento rok ukazala v celej krase plody štavnate sladkaste.
Hargrand, 13.9.2013 Obsahuje fotku
Na Hargrand nedam dopustit jarne mrazi a tie boli-11 vydržal v pohode chut je vyborna zvlaštna ako u inich marhul, zmes marhule ananasu a trochu ako aj bananu 80g plody kupovana 2008 podpnik rubira ten mi moc nevihovuje radšej bi som ju mal na... celý příspěvek >
Jefferson Gage, 9.9.2013
Posledne 2 plody som koštoval štavnate sladke vau 26Brix.
TopTaste?, 9.9.2013
Po daždoch sa niektore odrody chutovo polepšili su štavnatejšie Topking ked som zkusol vytriskla sladka štava chutovo je vybony, Toptaste zvišuje sladkost 32Brix pomali sa dava do sudka.
Aprimira, 9.9.2013
Zdravim pan Bakeš Aprimiru som sadil na podzim 2010 chutovo sa polepšila po daždoch je štavnatejšia dnes som meral sladkost 27Brix plody nezreju naraz niektore maju červene ličko ale su tvrde.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika