Příspěvky uživatele - 156.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za keř?, 6.11.2014
Máte na mysli brslen japonský? Domnívám se, že to není, ten má menší listy a většinou jsou panašované, tento keř má listy větší (některé 7-8 cm), ale ty větší opadaly po té co zežloutly. Jinak jsou listy tmavě zelené a zřejmě jsou menší proto,... celý příspěvek >
Co je to za keř?, 5.11.2014 Obsahuje fotku
Nevíte prosím někdo, co je to za rostlinu? Má oválné, tužší listy - 3-5 cm, v Chorvatsku roste i jako živý plot. Dostali jsme ji od jedné paní, ale nevěděla, jak se to jmenuje. Prý keř vždy zazimovala na studené chodbě a od jara do podzimu to... celý příspěvek >
Lze přesadit hrušni?, 22.4.2014
Diskusi o přesazování jsem si přečetla, ale stojím před otázkou, zda můžeme 2 m stomek hrušně přesadit teď v dubnu. Letos je všechno dříve a samozřejmě stromek již kvete.
Jaký doporučíte druh révy?, 30.12.2013
Moc Vám děkuji, líbí se mi odruda Einset Seedless :)
Jaký doporučíte druh révy?, 26.12.2013
Zdravím všechny nadšence zahrady :) Chtěla bych poprosit zkušenější při výběru révy vinné. Chtěla bych odrudu vhodnou na pěstování venku, nikoliv ve skleníku. Jsme na SZ Čech, zhruba 390m nadmořské výšky. Za zahradou nám teče... celý příspěvek >
Zahradní domek - základ - Geobuňka, 18.8.2013
Nebojte, na podklad jsem také myslela :) Ta geotextilka a štěrk mi taky přišlo jako optimální řešení, nicméně problém je zhutnění, není čím :(Na ty vruty podmínky máme, jen se trošku bojím té aplikace :D Rozměrovně navrhnu manželovi rozšíření tedy... celý příspěvek >
Zahradní domek - základ - Geobuňka, 18.8.2013
Zdravím všechny milovníky zahrady :) Mám na Vás zkušenější dotaz. Koupili jsme zahradu a nyní bychom zde potřebovali postavit "kůlničku" na nářadí a suché wc. Rozměrovně cca 2x2m. Nyní přemýšlíme nad základy. Betonovou desku jsme zavrhli, jelikož v... celý příspěvek >
Moruše - pěstování, 5.8.2011
Kdysi se mi povedlo vypěstovat stromek moruše řízkováním (pár větviček jsem zapíchnul do záhonu a bylo). Nepamatuji si ale ve kterou to bylo dobu (asi před 25 lety). Zajímaly by mě bližší podrobnosti k rozmnožování pomocí řízkování. Děkuji za... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika