Příspěvky uživatele - 154.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slivka Wegierka Dabrowicka, 9.8.2013
Węgierka je prostě švestka v polštině. Původně to znamená uherská slivka. Na své varšavské parceli mám i węgierku dąbrowickou i domácí švestku. Nemám dojem, že dąbrowicka je odolnější, je rannější a má větší plody, ale domácí je lepší pro povidla a... celý příspěvek >
Rajče tyčkové hroznové?, 26.2.2013
Byl takový návrh, že to může být Žlutá Kytice, která také je v Tatiana's Tomatobase. Podle ní sice pochází z Austrálie, ale jestli souhlasí, to bude ona. Link do opisu v Tomatobase
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 25.2.2013
"Jak jste k tomu přišel, a ty křížence... ty čísla a písmena, co to vše znamená, to F s číslem předpokládám je číslo generace, ale to ostatní, a co s toho všeho vznikne" Fx je skutečně pokolení, a 14/K nebo K14 je původně kříženec Kozuli, a... celý příspěvek >
Rajče tyčkové hroznové?, 21.1.2013
Asi to nemůže být mezinárodně známá odrůda, když Bohl by takovou prodával pod původním názvem. Jde tu spíš o českou odrůdu, kterou nezná a proto mohl omylně prodávat jako "Rajče Tyčk Hroznové". 
Paprika Bulharská Sladká, 12.1.2013
Anna Čížková: Zajímá mně..čím je význačná? Napíšu svoje ohodnocení po sklizni (asi v srpnu).
Paprika Bulharská Sladká, 8.4.2011
Tato paprika je zastoupená u Tatiany  a zajímá mně pro český název a protože pochází z Dánska, od předsedkyně organizace Frøsamlerne, dánského odpovědníka Gengel, jehož jsem členem. Pěstoval někdo tu papriku a je k... celý příspěvek >
Paprika Zvonek, 21.2.2011
Mám semena Zvonku zakoupená v minulém roce. Píší,  že to je odrůda ozdobná. Teď ji asi vyseju, ale nevím, zda je vhodná k jídlu. Má někdo zkušenosti?
Červená řepa Formanová, 22.1.2011
V americké firm Baker Creek  jsem si koupil semena červené řepy Formanova/Cylindra, která je podle nich stará odrůda (heirloom) z Dánska. V Dánsku jsem se s ní nikdy nesetkal, ale zajímá mě, zda někdo zde má skušenosti s ní,... celý příspěvek >
Pěstování rajčat v Polsku, 1.1.2011
Prevážně Polsko je na sever od čR, ale rovina na nižších výškách. Moje semena jsou částečně z internetových obchodů, a částečně od soukromníků, nejvíce od Kozuli, která pěstuje blízko Rzeszowa (Řešova) v podmínkách podobných jak v Praze, zeměpisná... celý příspěvek >
Pěstování chilli, 20.12.2010
S vyséváním je lépe čekat do únoru, protože se sadí po posledních mrázech asi v květnu, a předtím se pěstuje uvnitř asi 8-12 týdnů.
Plíseň bramborová rajčat, 8.12.2010
Nejlépší zkušenosti jsem měl se Stupickým, ale plíseň a mráz zároveň bylo na ně moc, a nevydrželo. V příštím roce budu mít různobarevné odrůdy z Ameriky a Kanady a odrůdy/křížence od Kozuli zde v Polsku, převážně zeleně žíhané s... celý příspěvek >
Rajče Albertovské žluté?, 4.12.2010
Setkal jsem se s touto odrůdou, protože někdo koupil semena v Estonsku. Chtěl bych se zeptat, jestli je totožná s Romus kterou jsem koupil v polském internetovém obchodě, a zda někdo má zkušenosti. 
Plíseň bramborová rajčat, 4.11.2010
Skoro vsechna má rajčata byla letos postižena Plísní: Polské a americké odrůdy umřely (včetně Bawole Serce a Cuor di Bue / Byci Srdce), a jen třešňová rajčata a odrůda Malinowy Olbrzym (růžový obr) ... celý příspěvek >
Rajče Vilma, 2.11.2010
Podle mé zkušenosti tato odrůda snadno praská, ale je velmi kompaktní a dalo by se umístit v květináči. Může někdo prispět s vlastní zkušeností nebo názorem?
Bambory ze semen, 14.10.2010 Obsahuje fotku
Po prvních mrazech jsem vykopal poslední brambory v neděli včetně rostliny z TPS Russian Blue F2 od Durgan. Při kopání našel jsem jednu hlízu asi dvoucentimetrovou, a včera (ve středu) vzal jsem druhou trochu menší z vykopané hromady země. Oba byly... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika