Příspěvky uživatele - 245.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti se závlahou přímo ke kořenům stromků, 30.8.2013
Děkuji Všem za  odpověď!  Mně stačí hloubka 50 - 60 cm. Pak je už těžký jíl.  Teď jen na hadici nezapomenout při výsadbě na podzim. Taky by mně zajímalo jaký vrták je na díru do hlíny o průměru 80 - 100 vhodný. s pozdravem, Tom.
Použití kompostů pro výsadbu ovocných stromů, 30.8.2013
Děkuji Všem za odpověď. Ale vypadalo to lákavě. Za málo korun, hodně muziky. S pozdravem, Tom.
Zkušenosti se závlahou přímo ke kořenům stromků, 29.8.2013
Dáváte k nově vysazeným stromkům drenážní hadice, umělohmotné trubky nebo hadice pro občasnou závlahu ke kořenům? Letošní sucho mě přinutilo o tom uvažovat. Zaléváním kolem stromku konví hodně vody ztratím odparem do vzduchu. Do jaké hloubky ke... celý příspěvek >
Použití kompostů pro výsadbu ovocných stromů, 29.8.2013
Jak se díváte na použití kompostů od firem zabývajících se zběrem Bioodpadů pro výsadbu ovocných stromů. Dá se použít třeba v poměru 1 :2 (nebo 3) s hlínou, pro oživení staré zeminy a zlepšení propustnosti jílové půdy. Přece jen pro 1 metrovou díru... celý příspěvek >
Pozdně zimní rezistentní odrůdy - hodnocení, 8.8.2013
Děkuji za reakci. Souhlasím s vámi p. Paĺo. Někdy člověk míní, ale příroda činí. S pozdravem, Tom.
Aprimira, 8.8.2013
Dobrý den! Na obrázcích vypadjí plody Aprimiry velmi pěkně. Zajímalo by mně co plody Aprimiry a hmyz (osy, včely apod.) Zelená rengloda je u nás napadána hodně. Stejná otázka se naskýtá pro Belamiru. Děkuji. S pozdravem, Tom.
Pozdně zimní rezistentní odrůdy - hodnocení, 7.8.2013
Ano, každá odrůda chce svoje. Hodně závisí na podnoži a půdních podmínkách. Každý strom reaguje po svém, roste prostě jinak. I v jedné zahradě dva stromy stejné odrůdy mohou růst úplně jinak. Léty se snažím řídit se citem, U mně platí. Jestli chci... celý příspěvek >
Pozdně zimní rezistentní odrůdy - hodnocení, 7.8.2013
Dle mého názoru, všechny nové odrůdy jabloní se tvarují velmi dobře, nebojím se říct, že řez přímo vyžadují. Samozřejmě musí být naroubovány na správnou podnož. Tom.
Letní jablka dozrávají, 7.8.2013
Dobrý den! Využiju tohoto tématu. Mám stromek - čtvrtkmen jabloně Hana. Chtěl bych část stromku přeštěpit jinou letní rezistentní odrůdou. Můžete mi doporučit, která dozrává později nebo dříve. Přece jen letní jablka se najednou nesnědí. Děkuji. S... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika