Příspěvky uživatele - 161.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Technika orby, 4.11.2007
Jak byste jel nejdříve se 2 koly a potom se 4 koly? Mohl byste to, prosím, nějak přiblížit? Díky. PS: Video je perfektní!!!
Technika orby, 4.11.2007
Zřejmě máte dvojmontáž dobře vyzkoušenou, ale řekl bych, že při orbě naopak dojde k rozložení hmotnosti na větší plochu a tudíž ke zhoršení trakčních vlastností. Další drobnost, které jsem všiml je, že při průjezdu brázdou a to díky šíři pneumatik... celý příspěvek >
motorové sekačky Oleo Mac, 3.11.2007
Myslím si, že sekačky OM jsou srovnatelné se značkou Castel Garden a ta patří mezi ty lepší. Pravděpodobně budete spokojen.
Technika orby, 3.11.2007
Samozřejmně, že to není ideální. Spíše než lepivou půdou, je však tvorba "lavic" dána hustým a zapojeným porostem pšenice. Při používání řepky, či hořčice jako zeleného hnojení je situace jiná, než u porostu obilovin. I když vlastním "pouze" hobby... celý příspěvek >
Bazén a zálivka, 3.11.2007
Když na to přijde, lze všechno, ale nedělal bych to.
Malotraktory - srovnání Vari, Dakr a Robot - máte někdo zkušenosti?, 2.11.2007
Máte 100 % pravdu, neboť jednoosý malotraktor, zejména pak při zpracování půdy orbou na velkých plochách a tedy v delším časovém horizontu je námahou pro celé tělo. Něco jiného je to na klasické zahradě, avšak pro 4 ha má "čtyřkolka" smysl.
Ceny pil Oleo Mac, 28.10.2007
Na www.preistrend.de jsou uvedeny ceny motorových pil, mj. Oleo Mac, a nejsou vůběc nižší než v ČR, spíše vyšší. Oleo Mac 952 / 40 stojí v Německu 539 €, tj. cca 15000 Kč, v ČR stojí při plné ceně 12990 Kč, nyní v akci za 10540 Kč.
Ceny pil Oleo Mac, 28.10.2007
Hledal jsem na webu a našel na adrese www.der-rasenmaaeher.de ceny sekaček Efko, což je v podstatě Oleo - Mac, avšak v jibé barvě. Model LR 44 P s výkonem 3,5 k a záběrem 41 cm za cenu po slevě z 249 € na 229 € x 28 Kč = 6412 Kč odpovídá modelu OM G... celý příspěvek >
Ceny pil Oleo Mac, 28.10.2007
Možná by bylo ddobré tyto adresy uveřejnit, avšak na německých strákách značky Oleo Mac jsem ceníky nenašel. Nakonec jsou tyto stránky, ať již obsahují jakékoli ceny, veřejně dostupné (nejedná-li se však o interní informace pro obchodníky, které jsou... celý příspěvek >
Drtič větví - naprostý souhlas, 23.10.2007
Není to Shrek, ale Shark. Záleží na tom, jaké máte provedení. Od jara 2006 vlastním model o výkonu 2200 W. Zpracovávám s ním větve, tak do průměru 2,5 - 3 cm, což je také maximální hodnota doporučená výrobcem. Dalším materiálem jsou stonky kukuřice... celý příspěvek >
sekacky Mountfield nebo jine, lepsi?, 22.10.2007
Základem sekačky je motor. To je bez diskuse. Další komponenty - ocelové šasi sekaček Castel Garden (Mountfield) je při správném zacházení (čištění, konzervace) takřka nezničitelné. Zrovna tak ostatsní komponenty a to mluvím z vlastní zkušenosti s... celý příspěvek >
Poraďte ovocnou školku v jihozápadních Čechách, 21.10.2007
Kde?
sekacky Mountfield nebo jine, lepsi?, 21.10.2007
Ceny bych označil za standardní. Jsou stroje dražší i levnější v dané kategorii.
Motorová kosa Ikra, 21.10.2007
I sám prodejní technik firmy Mountfield mi doporučil jí nekupovat a raději si připlatit za Oleo - Mac
Re: sekacky Mountfield nebo jine, lepsi?, 21.10.2007
První sekačku od firmy Mountfield jsem si pořídil na jaře 1996 a posekal jsem s ní více než 75000 m2. V roce 2006 jsem si pořídil model XS 55 MBS s pojezdem, pevným ocelovým šasim, záběrem 53 cm, košem o objemu 60 l, mulčovací záslepkou a plynulou... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika