Příspěvky uživatele - 3.83

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ožraní kříženci meruňky, 16.10.2015
Ja som ju teraz práve kúpil, tiež by ma presne toto zaujímalo-či ide o 2 rôzne názvy pre totožnú sortu, alebo rôzne krížence. Zatiaľ neviem. Prosím, ak niekto viete, povedzte nám.
Rajčata pro sezónu 2015, 10.12.2014
Prajem pekný deň,pre sezónu 2015 mám nachystané tieto odrody (pestujem už len cherry a "šalátové",tie väčšie mi nejdú u príbuzenstva a kamarátov tak na odbyt),objednávam z celého sveta, mojimi hlavnými kritériami sú okrem úrodnosti a odolnosti aj to,... celý příspěvek >
Sladkaja děvočka - tyčková, kulatého tvaru, 23.2.2014
Sweet baby som mal vlani z UK, a boli veľmi chutné, sladké.Drobnejšie plody, ale pomerne hojné.
Velmi sladká, aromatická rajčata, 10.1.2014
Práve Presto s.r.o.  ponúka Okrem iných zdrojov) aj zaručene najsladšiu a výrazne aromaticky ochutenú svetovo preslávenú a obľúbenú Sun Gold F1,ide o oranžovú, plodnú cherry rajčinu, ozaj odporúčam, ja ich už pestujem -teraz to bude 4tá sezóna,... celý příspěvek >
Velmi sladká, aromatická rajčata, 10.1.2014
Poprosím nazývať "ribízovými rajčaty" ozaj tie, ktorým to náleží-teda veľkosť plodov podobná ríbezliam, nie to-že rastú vo visutom strapci! ;)  Tak je to zaužívané vo svete.  :)
Rajčata pro sezónu 2014, 10.1.2014
Ahojte, môj zoznam pre nadchádzajúcu sezónu je nasledovný, za názvom sorty uvádzam (R)-ako "repríza",sorty, ktoré už som mal, a bol som spokojný, ostatné majú premiéru. Podotýkam, že drvivá väčšina sú cherry a "šalátové",podľa "odbytu" u tých,... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 10.1.2014
Tomatoberry Garden F1 predáva aj Presto s.r.o.,obchodík majú na Račianskom Mýte v Bratislave.
Skleníkové rajčiny vonku?, 10.1.2014
Ahojte, dostal som zaujímavé semená rajčín z Ruska (Rajskaja konfetka F1),sú to údajne sladké cherry rajčiny, ale zaujíma ma jedna vec.Píšu na obale, že ide o skleníkovú sortu-teda čo si myslíte o pestovaní takejto v exteriéri, ako by sa to mohlo... celý příspěvek >
Něco o rajčatech odjinud, 11.9.2013
"odborník"na rajčata Carolyn Male je evidentne žena  :)   Inak dík za príspevok/ky!
Ekologická ochrana rajčat, 1.8.2013
Nechápem, že tu nikto nespomína bio prípravok Polyversum. Mne sa na plesňové choroby rajčín osvedčuje už tretiu sezónu.Odporúčam vygoogliť.
Nemoc rajčete?, 1.8.2013
Ja na tieto záležitosti používam bio prípravok Polyversum, ide o spóry "inteligentnej" huby Pythium oligandrum, ktorá sa živí "stavebnými súčiatkami" patogénnych húb.Používam už preventívne, osvedčuje sa mi to, mám zdravé rastliny. Okrem toho má tú... celý příspěvek >
Nepálivé feferónky nebo chilli, 1.8.2013
Ja som mal podobnú chuť pestovať chilli, ktoré nie je tak ohnivé.Našiel som na amerických fórach radu, tak som si objednal. Vraj sú pálivé len mierne, či vôbec, avšak majú tú krásnu bohatú arómu, akú majú tie najchutnejšie ostré chillies.... celý příspěvek >
Zaštipovat cherry rajčata?, 11.6.2013
Čo sa týka polemiky v úvode k téme hnojenia, odporúčam vrele bio hnojivo Darina 4,ktoré nie je len hnojivom, mám rôzne stimulačné a ochranné funkcie, tiež pozitívne pomáha ku kvalite plodov.Odporúčam vygoogliť, sú na webe mnohé hodnotné... celý příspěvek >
Zastříhávání rajčat?, 11.6.2013
Tak to pozor! Neodporúčam zastrihávať vrchol-stačí od onoho 6-7 strapca vystrihávať strapce s kvetmi/plodmi-ten vrcholec predsa aj s listami-nie, že "vysiľuje" rastlinu-on je PRINÁŠA živiny, na to tie listy rastlina predsa tvorí! Ten staromódny... celý příspěvek >
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 19.4.2013
Ajjajaj! Niekto nevyštipuje!! :)
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika