Příspěvky uživatele - 8.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Alternativní pěstování rajčat, 14.8.2013
Ono to zalévání ve vedrech neuškodí. Rostlina sice sucho může vydržet, ale nevyrovnaná vláha pak vede k praskání plodů.
Alternativní pěstování rajčat, 14.8.2013
Myslím, že zásadní otázka také je, jestli jsou to rajčata z přímého výsevu nebo ze sadby. Rostliny s 2m hlubokými kořeny, které se pak nemusí zalévat, podle mě budou z přímého výsevu. Pokud jde o vyvazování a zaštipování, můžete si to dovolit... celý příspěvek >
Identifikace rostlin, 10.8.2013
Není to meduňka?
Něco o rajčatech odjinud, 9.8.2013
To je hodně zajímavé, zvláště ta odlučující vrstva. Z toho by vyplývalo, že rostlina už pak nemá rajčeti co dát. Nechat rajčata "dojít" by pak nebylo jen řešení z nouze po prvních mrazících, ale docela užitečná věc. Mohu se zeptat na zdroj?
Názvy rostlin a keřů, 8.8.2013
Kdybych si měl vybrat, tak spíš hlasuju pro tu vrbovku. Ale lepší by bylo nechat ji rozkvést.
Má ještě cenu vyset mrkev?, 8.8.2013
Karotka se většinou pěstuje na okamžitou spotřebu, takže když nebude plně vyzrálá, tak to vadit nebude. U nás to děti tahají už od tloušťky tužky a taky si pochutnají.
Má ještě cenu vyset mrkev?, 8.8.2013
Souhlasím, letní slunovrat je pro rostliny i živočichy výrazný přelom.
Jak se zbavit kapradí?, 8.8.2013
Pokud by šlo změnit mikroklima, kapradí by samo vymizelo. Má rádo stín a vlhko, takže pokud se místo prosvětlí, případně odvodní, nebude se mu tam dařit. Vápno by také mělo pomoci, kapradí vyžaduje kyselou půdu.
Nemoc rajčete?, 8.8.2013
ivap: Váš sarkasmus není na místě, vše záleží na místním klimatu. Odvážní sousedi dávali rajčata ven v půlce dubna, v době, kdy jsem je sázel já, byla už metr vysoká, a stejně nám začala zrát současně (mimochodem také až nedávno).
Druh mechu, 8.8.2013
Tipoval bych to na ploník.
Názvy rostlin a keřů, 7.8.2013
5) bude spíš mahonie. 6) Pachysandra
Má ještě cenu vyset mrkev?, 7.8.2013
Já bych to zkusil. Do nějaké velikosti by vyrůst měla. Podobný problém mám s pekingským zelím, také jsem ho sel až minulý týden.
Jak zabíjíte slimáky?, 7.8.2013
Ano, povařit vodou z konvice. Ale to jsem nedokázal ani vyfotit, natož přemýšlet nad vhodnou přílohou.
Jak zabíjíte slimáky?, 7.8.2013 Obsahuje fotku
Hm, tak tady máte, abyste nezapomněl, jak vypadají. Dnešní ranní úlovek.
Jak zabíjíte slimáky?, 7.8.2013
Pro přesnost vápenný hydrát je to vápno, co se prodává v pytlích ve stavebninách. Říká se mu také hašené vápno a už se dál nehasí. Hasí se pálené vápno, které je žíravé a prodává se pod názvem nehašené vápno.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika