Příspěvky uživatele - 44.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kácení třešně, 22.6.2008
Tak třešeň je venku.To byla fuška, měla dva kůlové kořeny hrubé asi 20 cm.Nemohli jsme se k nim dostat až nám pomohl soused s traktorem.
Neznámá květina, 22.6.2008 Obsahuje fotku
Na jaře přinesl manžel z práce tuto kytičku.Nejdřív jsem myslela že je to podle listů juka.Ale ted když vyhnala květní stvol tak nevím co to vlastně je.Neznáte ji někdo?
Kořeny šeříku, 16.6.2008
Zajímalo by mne do jaké hloubky jdou kořeny šeříku.Chceme v rohu zahrady vysadit okrasné dřeviny a za plotem má soused šeřík.Prorůstá až k nám a doted to ani nevadilo protože se tam sekala tráva a tím pádem i výhony.Když tam vykopem kořeny z naší... celý příspěvek >
kácení třešně, 15.6.2008
Nevíte někdo jak silné a jak položené kořeny může mít 25let stará třešeň?Děkuji
Benzínový plotostřih Stiga SH 160, 14.6.2008
Dobrý večer, můžu se vás ještě zeptat, zda jste s tímto plotostřihem pracoval každodenně, týdně,měsíčně nebo jenom párkrát za rok a k tomu vytrženému startování, myslíte tím to startovací lanko, které se nejspíš přetrhlo nebo vytáhlo, ale... celý příspěvek >
Benzínový plotostřih Stiga SH 160, 13.6.2008
Prosím o názor kvality nebo poruchovosti benzínového plotostřihu STIGA SH 160,doufám, že spíše té kvality, díky za odpověd.
Motor Jikov GH 1509 regulátor otáček 4 takt, 10.6.2008
nevíte někdo kde sehnat do tohoto motoru regulátor otáček, je to ozubené kolečko se dvěma pacičkama a odstředivým pístkem, vše je umístěno v motoru, moc díky.
Červení miniaturní broučci na venkovní dlažbě, 9.6.2008
To snad u nás nežije.
Fuksie, 9.6.2008
Listy jsou v pořádku.Je pořád na stejném místě.Slunce má jen dopledne asi 3 hod.Zkusím méně zalívat.Děkuji
Fuksie, 9.6.2008
Letos poprvé pěstuji fuksii.Je pěkně rozvětvená a kvete, ale padají ji rozkvetlé květy které ještě nejsou ani ovadlé.Je to normální?Nebo dělám někde chybu.Za každou radu děkuji Jana
Grilování na žulové desce, 9.6.2008
Včera jsem v radiu slyšela i o grilování na placatém kameni z potoka.O délce nahřívání tam nemluvili ale dává se nad oheň ze dřeva.
prosím, co je to za kytku, 2.6.2008
opravuji -neroste
prosím, co je to za kytku, 2.6.2008
iris nenoste z cibulky ale z hlízy.
Údržba bazénu, 31.5.2008
Máme stejně velký bazén.5 let jsme používali kartuš a bazénovou chemii a nebyo žádný problém.Jen při déletrvajícímu vedru musela filtrace jen i 12 hod denně.
Kovový držák na truhlíky, 30.5.2008
Musím se připojit.Kupte si originál držáky u lebiše.Jsou dělány taik aby vám ta váha květin nespadla.Já tak s obyčejnými přišla o nádherně rozrostlé muškáty při větru.Shodil mi truhlíky dolů.
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika