Příspěvky uživatele - 49.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za strom/keř?, 22.8.2013
Zkuste to trochu víc popsat. Jak velký je ten plod, jak velké semeno... Jaký byl ten strom/keř: listí jednoducjé či složené atd.atd. Mám tedy jeden možný tip: slaník stříbrný, ale je to střelba od boku. Josef.
Před časem jsem dostala tuto půdokryvnou rostlinku, 19.8.2013
Setkal jsem se s lidovým názvem "mužíček". Josef.
Prosím o identifikaci traviny - ostřice?, 15.8.2013
I. by měla bý moorowii Variegata. II. bych musel hledat a možná je už výše taky jmenovaná? Josef.
Miscanthus (Sioux), 15.8.2013
Marně vzpomínám na jméno té modré kytičky vlevo dole. Mám to na jazyku a ne a ne si vzpomenout. Prosím o nápovědu. Josef.
Prosím o identifikaci traviny - ostřice?, 13.8.2013
Ano, je to ostřice. Podle mého názoru se jedná o Carex moorowii Variegata. Zaschlé konce klidně ostříhejte. V příznivých podmínkách se někdy dost rozrůstá, nezůstává trsnatá. Josef.
Prosím o název rostliny, 13.8.2013
Co dodat? Josef.
Kustovnice čínská, 12.8.2013
Jestli je třeba zase nezaléváte moc? A druhá poznámka: výsev do 10 cm hloubky je sice hrozně moc, ale když už z té hloubky vyklíčily, tak by jim to nejspíš nemělo nadměrně vadit. Josef.
Co je to za rostlinu?, 26.7.2013
Celkem to vypadá na nějakou molici - rod Plectranthus (a taky se jí někdy říká "rýmovník"). Každopádně bych to takhle od pohledu zařadil do čeledi hluchavkovitých. Josef.
Vřetenová ruční sekačka, 24.7.2013
Několikrát jsme tu vřetenové sekačky řešili. Zadejte si tento výraz vlevo do vyhledávání... Josef.
Co je to za květinu?, 23.7.2013
"Pistolník" :-) Josef.
Napadení borovice (jehličnanů), 16.7.2013
Možná je to tohle? Ploskohřbetka sazenicová - Acantholyda hieroglyphica - Škůdce borovice Josef.
Plumérie - co to je za škůdce?, 16.7.2013
Domnívám se, je je to posátí od svilušek. Josef.
Po odkvětu, 12.7.2013
Jak píší předešlí pisatelé a vlastně i tazatelka Lili, jsou to plody - bobule. Pozor, nejíst! Jedovaté! Josef.
Komposter, 10.7.2013
Kompostér bych sundal/rozebral, postavil bych jej vedle a současný obsah kompostéru bych do něj přeházel. Tím se hmota jednak provzdušní, jednak promíchá a kompostování může vesele probíhat dále. Jen musíte počítat s tím, že budete potřebovat... celý příspěvek >
Znáte název?, 8.7.2013
Vždyť máte prvdu. Opravdu to je nějaký druh podeňky - "voděnky" - rod Tradescantia. (možná T. fluminensis???, rozhodně ne Tradescantia andersoniana a T. virginiana)) Josef.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika